UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wkrótce ruszy budowa torowiska

 
Elbląg, Wkrótce ruszy budowa torowiska
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W związku z budową torowiska i trakcji tramwajowej w ciągu ul. 12-Lutego i Gen. Grota Roweckiego planowane są zmiany w organizacji ruchu.

Pierwszy etap budowy torowiska tramwajowego obejmuje wykonanie robót na ulicy Gen. Grota Roweckiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Traugutta do przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ulicą 12-Lutego. W czasie prowadzenia robót wyłączone z ruchu zostaną wewnętrzne pasy na obu jezdniach ulicy Gen. Grota Roweckiego na odcinku od ul. Traugutta do ul. 12-Lutego. Ruch będzie odbywał się na jednym pasie (zewnętrznym) na obu kierunkach. W wyniku wyłączenia z ruchu pasów wewnętrznych skróceniu ulegną pasy do skrętu w lewo przed skrzyżowaniami w kierunku ulic 12-Lutego i Romualda Traugutta. Wyłączone z ruchu zostanie także przejście dla pieszych przez ul. Gen. Grota Roweckiego w rejonie skrzyżowania z ulicą Trybunalską.  O terminie rozpoczęcia prac i powyższych zmianach Miasto będzie informowało w odrębnych komunikatach.
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
 • Ruszy budowa torowiska a to dobre, ruszyć to miała w lutym 2017.A może będzie tak jak z torem łyżwiarskim i innymi obiektami -pogoda, TERMIN i inne wykręty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 1
  (2017-03-14)
 • Konkrety w sprawie wymiany tego złomu na torach i jeszcze trzeba płacic za przejazd rozsypującymi się tramwajami. Na odcinku koło ZUS były wymieniane tory już wagony się kołyszą od złomu Konstal.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  (2017-03-14)
 • KIEDY zero informacji-czyli w grudniu po południu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2017-03-14)
 • Prace nie ruszyły w lutym bo jedna z firm złożyła odwołanie w sprawie przetargu. Pisali o tym na konkurencyjnym portalu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  nmnb(2017-03-14)
 • Występuje niezgodność w tekście, ,skróceniu ulegną pasy do skrętu w lewo przed skrzyżowaniami w kierunku ulic 12 Lutego i Romualda Traugutta. '' Przecież wszyscy wiemy, że z Grota Roweckiego nie da się skręcić w lewo w ul. 12 Lutego. Na lewo od Grota Roweckiego istnieje ul. Hetmańska.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  poinformowany(2017-03-15)
Reklama