Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Włączamy do aktywnego życia

 
Elbląg, Włączamy do aktywnego życia W konkursie mogą brać udział m.in. podmioty z Elbląga (fot. AD, arch. PortEl.pl)
Rek

Blisko 97 mln zł – tyle środków jest do podziału na aktywizację społeczną i zawodową osób wykluczonych, ułatwienie dostępu do usług społecznych i integrację ze środowiskiem lokalnym. Wkrótce ruszy nabór wniosków na takie działania.

Te środki zostaną rozdysponowane w trzech konkursach.
     Budżet pierwszego z nich wynosi 48,5 mln zł i są to środki przeznaczone na podniesienie aktywności społecznej i zawodowej osób wykluczonych i zagrożonych wykluczeniem. Runda pierwsza w tym konkursie potrwa od 28 lutego do 28 marca, a druga – od 28 maja do 27 lipca.
     Drugi konkurs dotyczy aktywnego włączenia i zwiększenia szans na zatrudnienia. Tu do podziału są 24 mln zł i będzie się można o nie starać w ośmiu rundach konkursu. Pierwsza runda potrwa od 28 lutego 28 marca.
     Trzeci konkurs ma na celu ograniczenie nierówności w dostępie do usług społecznych i podnoszenie standardu tych usług. Do podziału są 24 mln zł. Termin pierwszej rundy konkursu – 28 lutego do 28 marca.
     Szczegóły konkursów na stronie: www.rpo.warmia.mazury.pl.
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia, a aneks kuchenny