Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wsparcie dla niepełnosprawnych

Tylko do poniedziałku (30 września) osoby niepełnosprawne ruchowo z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności mogą zgłaszać się do Fundacji Maltańskiej, by skorzystać z różnych form wsparcia w nauce (zakup podręczników, opłata za czesne) i drodze do zatrudnienia.

Z pomocy Fundacji Maltańskiej w ramach projektu „Wsparcie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo na Rynku Pracy III” mogą skorzystać niepracujący lub uczący się mieszkańcy Powiatu Elbląskiego w wieku 16-60 lat, którzy posiadają orzeczenie o niepełnosprawności: stopień niepełnosprawności ruchowej znaczny (I grupa – literka „R”) lub stopień niepełnosprawności ruchowej umiarkowany (II grupa – literka „R” + inna) współwystępujący z innym schorzeniem. Kontakt i zgłoszenia na terenie Powiatu Elbląskiego przyjmowane są pod numerem telefonu kom. 693 979 722 oraz e-mail: region.elblag@pomocmaltanska.pl
     
     Z czego można skorzystać

     W ramach realizowanego projektu można otrzymać: staż (finansowany w ramach projektu), indywidualne szkolenia zawodowe, warsztaty aktywizacji zawodowej, pomoc w znalezieniu zatrudnienia, zajęcia praktyczne u pracodawcy, szkolenia podnoszące kwalifikacje z kursem obsługi komputera, transport i opiekę asystentów osób niepełnosprawnych w uzasadnionych przypadkach, konsultacje z prawnikiem i innymi specjalistami, pomoc psychologa i doradcy zawodowego, zakup sprzętu, opłatę czesnego, kursów przygotowawczych do egzaminów, opłaty egzaminacyjne oraz zakup książek do nauki, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe - np. komputerowe, wizażu, administracyjne, inne; szkolenia i praktyki zawodowe w firmach zewnętrznych.
     
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta lateksowa 290x260 cm - Sowy
Obraz na dibond 300x60 cm - Kawa
Fototapety dziecięce
Fototapeta lateksowa 260x150 cm - New York Taxi