Wtorek 16-10-2018, imieniny Jadwigi, Małgorzaty
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

www.radni.elblag.pl – kandydaci Platformy Obywatelskiej w wyborach samorządowych

Elbląg, www.radni.elblag.pl – kandydaci Platformy Obywatelskiej w wyborach samorządowych

Doświadczenie życiowe i zawodowe, kompetencje i przygotowanie merytoryczne do pełnienia funkcji radnego, odpowiedzialność i wysoka kultura w działalności publicznej. Platforma Obywatelska prezentuje kandydatów ubiegających się o poparcie elblążan w tegorocznych wyborach samorządowych.

„Szanowni Elblążanie,
     Wyzwania stojące przed naszym miastem w najbliższych latach będą wymagały zaangażowania wielu elblążan, związanych z różnymi środowiskami zawodowymi, politycznymi czy organizacjami pozarządowymi. Jestem na taką współpracę otwarty.
     Jako elblążanin i samorządowiec obserwuję od kilku lat, co dzieje się w naszym mieście. Moja konstatacja jest niestety smutna. Elbląg wyludnia się, wyjeżdżają z niego ludzie młodzi, mało nowych firm lokuje się w naszym mieście. Faktem jest, że miasto wypiękniało, ale ładne chodniki i odmalowane elewacje to nie wszystko, czego oczekują elblążanie.
     Nasze miasto potrzebuje nowego planu rozwoju, innego spojrzenia na wszystkie obszary jego funkcjonowania. I w końcu - potrzebujemy większej skuteczności w działaniu!
     Cieszę się, że taką potrzebę dostrzegają mieszkańcy Elbląga reprezentujący różne środowiska, często krytyczne wobec polityki partyjnej. Chciałbym im podziękować za to, że podjęli decyzję i zgodzili się wspólnie z Platformą Obywatelską iść po zwycięstwo w tych wyborach, po to żeby zmieniać Elbląg na lepszy.
     
     Nasi kandydaci na radnych gwarantują merytoryczne przygotowanie we wszystkich obszarach funkcjonowania miasta. Ludzie na listach Platformy to solidność w realizowaniu obowiązków radnych oraz wysokie kompetencje. Traktujemy to jako nasz kapitał dla miasta, dla Elbląga i elblążan.
     Informacje o kandydatach Platformy kieruję do wszystkich wyborców zastanawiających się nad głosowaniem w najbliższą niedzielę. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalny serwis internetowy www.radni.elblag.pl Naszym obowiązkiem jest przedstawienie Państwu zawodowego dorobku osób kandydujących do Rady Miejskiej i Sejmiku Województwa. Wierzymy, że na tej podstawie elblążanie dokonają dobrego wyboru i w niedzielę udzielą poparcia Platformie Obywatelskiej.
     
     Wszystkim elblążanom dziękuję za wiele dowodów wsparcia i proszę o obecność w lokalach wyborczych w najbliższą niedzielę”
     
     Grzegorz Nowaczyk
     kandydat Platformy Obywatelskiej na Prezydenta Elbląga
     
     Grzegorz Nowaczyk – kandydat na Prezydenta Elbląg
     
     Witold Strzelec - kandydat do Sejmiku Wojewódzkiego
     
     Marek Kucharczyk - okręg nr 1
     
     Elżbieta Gelert - okręg nr 2
     
     Jerzy Wcisła – okręg nr 3
     
     Antoni Czyżyk – okręg nr 4
     
     Tomasz Lewandowski - okręg nr 5
     
     Kandydaci Platformy - specjalny serwis internetowy.
     
     
     

Sfinansowano ze środków KW Platforma Obywatelska RP.
     
     
-------------------- Ogłoszenie płatne -----------------------
     
     
     

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem