Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
Pokazuj
wątki
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od
najstarszych
 • " przedstawienie przez Przewodniczącego Komisji Finansowo-Budżetowej wniosków dotyczących zmian w projekcie uchwały budżetowej". Trzeba tylko te wnioski przygotować zgodnie z obowiązującą procedurą, a to wymaga trochę solidnej pracy, a nie tylko oratorskich popisów na niby-debacie ", a Kim jest z zawodu i za doświadczenia Pani Krystyna Urbaniak, PRZEWODNICZĄCA ? Która weszła do RM z Okręgu 1 z 132 głosami poparcia za Panią dyrektor Iwonę Mikulską ? Bo może, tu SĄ odpowiedzi ? ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 2
  Nie"słup"(2019-01-11)
 • @Nie"słup" - Już Panu odpowiadam. Mam wykształcenie wyższe x2.Techniczne i ekonomiczne ( zarządzanie nieruchomościami i integracja z UE). Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Doświadczenie: ogólny staż pracy 36lat w tym: w administracji publicznej lat 18.Od 2010r prowadzę własną działalność gospodarczą. 13 lat w Komisji Rewizyjnej w SM Nad Jarem. Byłam jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić, bardzo analityczna, merytoryczna, pracowita i krytyczna. Coś więcej? Zamiast pluć proszę zapytać, tylko nie w tym tonie. Zapraszam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 8
  KrystynaUrbaniak(2019-01-11)
 • @KrystynaUrbaniak - Pani wykształcenie ocenimy po owocach ! Chwalić się to chyba bez problemu praktycznie każdy umie. Powiem szczerze, że nie wykształcenie się liczy tylko rozum i umiętność z niego korzystania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 0
  (2019-01-11)
 • Nie tylko chwalić, krytykowanie i negowanie przychodzi dużo łatwiej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  xyzc(2019-01-11)
 • Ktoś pytał o moje kompetencje, więc odpowiedziałam. Zrobiłam to z grzeczności i szacunku dla pytającego. Przedstawiłam się z imienia i nazwiska. Proszę to docenić. Oczywiście ocenie się poddam, na pewno jednak Nie "słupom".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 4
  KrystynaUrbaniak(2019-01-11)
 • @KrystynaUrbaniak - - Sztuką jest iść drogą, którą się wybrało mimo wielu przeciwności, potocznie mówiąc, trzeba mieć " jaja " i nie zawsze się poddawać i iść na ustępstwa. Dla mnie wzorem, może nie do końca jest PiS, który mimo bardzo wielu przeciwności realizuje to, co obiecywali wyborcom. może nie do końca się to im udaje, ale przynajmniej brną do przodu, ponieważ obiecali. Takiego właśnie podejścia oczekuje wyborca od wybranego, czyli coś obiecałeś, to to spełniaj i dotrzymuj słowa !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  taksobienapisałem(2019-01-12)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED