UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wybrano nowego prezesa EPEC

 
Elbląg, Andrzej Kuliński w rozmowie z dziennikarzami podkreślał, że najpierw musi się dobrze zapoznać ze sprawami spółki
Andrzej Kuliński w rozmowie z dziennikarzami podkreślał, że najpierw musi się dobrze zapoznać ze sprawami spółki (fot. mw)

Został nim Andrzej Kuliński, absolwent Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Ma 34 lata, uprawnienia menedżerskie i doświadczenie branżowe. Powołano również radę nadzorczę, jej przewodniczącym został Henryk Wronkowski. To on od kwietnia aż do teraz kierował Elbląskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej. 

Nowy prezes EPEC ma 34 lata, ukończył gazownictwo ziemne i inżyniernię gazowniczą, a także inżynierię środowiska na krakowskiej AGH. Jak wyjaśniał Henryk Wronkowski ma on również skończone studia w zakresie zarządzania projektami z certyfikatem IPMA.
     - Ponadto jest certyfikowanym project managerem, ma uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sieci, instalacji urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń – tak Andrzeja Kulińskiego przedstawiał Henryk Wronkowski. - W zakresie energetycznym ma uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji dozoru. Dodatkowo ma uprawnienia górnicze.
     Należy m.in. do Warmińsko - Mazurskiej Izby Inżynierów Budownictwa.
     - Mam doświadczenie w kierowaniu dużymi inwestycjami przy realizacji takich obiektów jak Podziemny Magazyn Gazu w Wierzchowicach [wieś położona w województwie dolnośląskim – red.], wraz z budową bloku gazowo – parowego, zabudowa zespołów Elektrociepłowni Zgierz [położonej w województwie łódzkim – red.], realizacja zespołów turbinowych w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Tajlandii – wyliczał Andrzej Kuliński. - Ponadto posiadam doświadczeniem w branży offshore i stoczniowej, a ostatnio kierowałem oddziałem jednej z firm działającej na rynku inwestycji, budowy, remontów oraz modernizacji w branży energetycznej, chemicznej oraz petrochemicznej.
     Nowy prezes będzie musiał zapoznać się ze sprawami spółki, w tym z negocjacjami z Energą Kogeneracja czy z pracami nad koncepcją ciepła dla Elbląga.
     - Czeka mnie dużo pracy w związku z wymaganiami postawionymi przez władze miasta, jak również, co najważniejsze, zapewnieniem ciepła dla Elbląga – mówił Andrzej Kuliński.
     Powołano również nową radę nadzorczą EPEC, jej przewodniczącym został Henryk Wronkowski. W jej składzie znalazł się ponownie wiceprezydent Janusz Nowak.
     - Nadmieniam, że tę funkcję będzie pełnił społecznie, nieodpłatnie – mówił Witold Wróblewski, prezydent miasta, podczas czwartkowej (23 sierpnia) konferencji prasowej.
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama