Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wygraj indeks „Jagiellonki”

Elbląg, Wygraj indeks „Jagiellonki”

Uczniowie, którzy w tym roku szkolnym zdawać będą maturę, mogą ubiegać się o indeksy Uniwersytetu Jagiellońskiego dzięki konkursowi ogłoszonemu przez Fundację dla UJ. Wystarczy wykazać się wiedzą na temat tej prestiżowej polskiej uczelni. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 26 listopada.

Już po raz 11 Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o UJ. Jest on skierowany do wszystkich uczniów w kraju, zdających w tym roku maturę. Główną nagrodą są indeksy na 15 wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
     - Celem konkursu jest przybliżenie młodzieży historii krakowskiej Alma Mater oraz historii oświaty europejskiej, a także roli, jaką spełnia polska nauka w rozwoju nauki europejskiej - wyjaśnia Dorota Wawro z Fundacji dla UJ. - Naszą intencją jest również stworzenie uczniom z małych miejscowości oraz spoza granic Polski możliwości poznania oferty studiów na UJ oraz zrównanie szans na zdobycie indeksu tym, którzy ze względu na miejsce zamieszkania mają utrudniony start na studia wyższe.
     Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim skierowany jest do uczniów klas maturalnych liceów ogólnokształcących, liceów profilowanych i techników (ok. 8 tys. szkół państwowych i prywatnych). Dzięki udziałowi w konkursie mogą oni nie tylko zdobyć indeksy na UJ, lecz także stać się uczestnikami programu stypendialnego, otrzymać praktyki u sponsorów i patronów medialnych konkursu oraz wygrać liczne nagrody rzeczowe.
     - W ubiegłym roku w jubileuszowym, dziesiątym konkursie udział wzięli uczniowie z pięciu szkół z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, a w finale indeks z rąk Rektora UJ odebrała maturzystka ze szkoły w Olsztynie - mówi Dorota Wawro. - Warto więc postarać się i powalczyć o miejsce na tej prestiżowej polskiej uczelni.
     Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy do 26 listopada wejść na stronę www.fundacja.uj.pl i wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy.
     Wszystkie zasady konkursu wraz z bieżącymi informacjami znajdują się na stronie Fundacji dla UJ. Do 28 listopada na stronie Fundacji pojawi się pełna lista uczestników zakwalifikowanych do eliminacji, 16 grudnia odbędzie się pierwszy etap konkursu (eliminacje okręgowe), zaś finał przewidziany jest na 22 marca 2007 r.
     

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem