Piątek 22-06-2018, imieniny Pauliny, Tomasza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Safari na Bielanach Safari na Bielanach

Wygraj indeks PWSZ

Już po raz drugi Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu ogłasza konkurs pn. "Indeks PWSZ z zakresu wiedzy ekonomiczno-społecznej". Oferta skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 lutego 2005 r.

- Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań ekonomią wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych i umożliwienie im rozwijania wiedzy na studiach prowadzonych przez Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu - informują organizatorzy.
     W pierwszej edycji konkursu wzięło udział około siedemdziesięciu uczniów klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych, głównie o profilu ekonomicznym i technicznym. Konkurs miał formę testu pisemnego składającego się z czterdziestu pytań. Prace były oceniane w skali punktowej. Ostatecznie sześciu laureatów uzyskało w nagrodę indeksy na wybrany kierunek i specjalność w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Elblągu w roku akademickim 2004/2005. Dzięki wygranej studia na PWSZ podjęli: Magdalena Schroeder, Kamila Lasek, Agnieszka Lewandowska, Stanisław Florańczyk, Artur Guzowski z ZSE w Elblągu oraz Iwona Ługiewicz, uczennica Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 roku w Iławie.
     W drugiej edycji konkursu pn. "Indeks PWSZ z zakresu wiedzy ekonomiczno-społecznej" mogą wziąć udział uczniowie klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych z województw: warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Tematyka testu obejmować będzie zagadnienia ekonomiczno-społeczne, a także unijne. Sześciu laureatów otrzyma indeksy na wybrane kierunki i specjalności w Instytucie Ekonomicznym PWSZ.
     Szkoły mogą nadsyłać zgłoszenia kandydatów do 20 lutego 2005 r. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać na stronie internetowej www.pwsz.elblag.pl
     oraz pod nr tel. 239-09-41, 239-88-40 (Dziekanat Instytutu Ekonomicznego), fax. 239-88-12, e-mail: ie@pwsz.elblag.pl.
     Konkurs odbędzie się 7 kwietnia 2005 r. o godz. 11.00 w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Elblągu.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok