Środa 21-11-2018, imieniny Janusza, Konrada
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Wiadukt w barwach biało-czerwonych z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę Wiadukt w barwach biało-czerwonych z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

Wyprawki dla uczniaków i przedszkolaków

Do 5 września rodzice uczniów elbląskich szkół podstawowych, a także dzieci rozpoczynających roczne przygotowanie przedszkolne, mogą ubiegać się o dofinansowanie zakupu podręczników w ramach rządowego programu „Wyprawka szkolna”. Warunek jest jeden - dochód na jednego członka rodziny nie może przekraczać kwoty 351 zł.

Zasady udzielania pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników w klasach 0-III:
     1. Pomoc może być udzielona na wniosek rodziców ucznia (prawnych opiekunów), rodziców zastępczych, a także dyrektora szkoły, nauczyciela, pracownika socjalnego lub innej osoby, za zgodą przedstawiciela ustawowego lub rodziców zastępczych.
     2. Wniosek należy złożyć do dnia 5 września w szkole/przedszkolu, do którego dziecko będzie uczęszczało w roku szkolnym 2008/2009.
     Wniosek winien zawierać: dane osobowe dziecka: imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL, adres zamieszkania, imiona i nazwiska rodziców; informację o osobach pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
     Do wniosku należy dołączyć: zaświadczenie o korzystaniu ze świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej lub zaświadczenie o wysokości dochodów z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku, lub w uzasadnionych przypadkach - oświadczenie o wysokości dochodów.
     Osoby korzystające z zasiłku rodzinnego i dodatków do tego zasiłku do wniosku o dofinansowanie zakupu podręczników, składanego w szkole/przedszkolu, dołączają wniosek do Wydziału Świadczeń Rodzinnych o wydanie zaświadczenia o pobieraniu ww. świadczeń.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • to ciekawe bo w szkołach nic nie wiedza i nie maja zadnych drukow wnioskow??? i dlaczego tak pozno, mojemu dziecku kupiono juz podreczniki i wyprawke za stypendium socjalne w czerwcu i pienadze sie zmarnuja bo juz wszystko na wyprawke mam kupione a moglam za to kupic cos innego, chyba ktos tak w urzedach myslec nie umie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2008-07-31)
 • Dochód na jednego członka rodziny nie może przekraczać kwoty 351 zł. Brutto czy netto lub jak kto woli przed opodatkowaniem czy po opodatkowaniu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Prowokator(2008-07-31)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia inna niż inne