Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Wyrok Sądu Rejonowego w Elblągu

Elbląg, Wyrok Sądu Rejonowego w Elblągu

Sąd Rejonowy w Elblągu skazał prawomocnie sprawcę jednego z fałszywych alarmów bombowych w Elblągu, do którego doszło w marcu. Jednym z postanowień sądu jest podanie wyroku oraz imienia i nazwiska skazanej do publicznej wiadomości w Elbląskiej Gazecie Internetowej portEl.pl

Oskarżoną Krystynę Obuszyńską z domu Krzykowska, córkę Franciszka i Janiny z domu Chałupczyńska, ur. 15/11/1980 r. w Pasłęku, Sąd Rejonowy w Elblągu w wyroku z dnia 22/07/2014r. o sygnaturze VIIIK 380/14 uznał za winną popełnienia czynu polegającego na tym, że:
     w dniu 25 marca 2014 roku w Elblągu zawiadomiła telefonicznie Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Olsztynie o istnieniu rzekomego ładunku wybuchowego na terenie Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią w Elblągu przy ul. Komeńskiego 35 wiedząc, że zagrożenie takie nie istnieje, czym jednocześnie wywołała czynności instytucji użyteczności publicznej, organów ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego i zdrowia mających na celu uchylenie zagrożenia"
     i za to na podstawie:
     - art. 224 a kk skazał ją na karę 6 (sześciu) miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na okres 3 (trzech) lat tytułem próby:
     - art. 46 § 2kk w zw. z art. 48 kk środek karny w postaci nawiązki w kwocie 2000,00 (dwóch tysięcy) złotych na rzecz Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią w Elblągu przy ul. Komeńskiego 35.
     Wyrok uprawomocnił się w dniu 29/07/2014 r.
     
---------------------- Ogłoszenie płatne -------------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl