Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Wyślij PIT przez Internet. Konkurs literacki

 
Elbląg, Wyślij PIT przez Internet. Konkurs literacki fot. WS
Rek

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Literackim organizowanym przez Urząd Skarbowy w Elblągu. Motywem przewodnim konkursu jest hasło Wyślij PIT przez Internet.

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie dowolnej ilości prac w formie rymowanej (minimum dwie zwrotki, czterowersowe) lub prozą (minimum 30 zdań).
     W konkursie może brać udział każdy, kto ukończył 10 lat.
     Prace należy przesłać pocztą na adres urzędu: Urząd Skarbowy w Elblągu, ul. Mickiewicza 43, 82-300 Elbląg z dopiskiem “Konkurs Literacki” w terminie do 15 kwietnia 2014 r. lub złożyć osobiście w siedzibie Urzędu Skarbowego, Sala Obsługi Podatnika, stanowisko nr 20.
     Na odwrocie każdej pracy należy umieścić informacje o autorze pracy: imię, nazwisko i wiek autora, tytuł pracy, adres i telefon kontaktowy.
     Do pracy obowiązkowo należy dołączyć oświadczenie, którego treść zamieszczona jest w Regulaminie konkursu.
     Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wynikach konkursu przez ogłoszenie na stronie www.uselblag.pl oraz drogą telefoniczną.
     Nagrody zostaną wręczone w siedzibie Urzędu Skarbowego w Elblągu w dniu 29 kwietnia 2014 r., Sala Obsługi Podatnika o godzinie 16.30
     Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie konkursu dostępnym w siedzibie urzędu lub na stronie urzędu www.uselblag.pl.
Aneta Dziemidowicz, Urząd Skarbowy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Konkurs, którego tematem jest propagowanie wysyłania PIT-a przez Internet, a gotowe prace trzeba dostarczać pocztą tradycyjną? Wyszło dość zabawnie; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3 0
    Czytelnik123(2014-04-10)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia klasyczna