Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zajęcia dodatkowe? Szukaj ich u nas

Elbląg, Zajęcia dodatkowe? Szukaj ich u nas

Dawniej potrzebne były przede wszystkim tym, którzy mają problemy w szkole. Obecnie korepetycje biorą również chcący poszerzyć swoją wiedzę, w tym osoby dorosłe. Czy wiesz, że... w bazie ogłoszeń Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl znajdziesz ofertę pasującą do Twoich oczekiwań?

Jak wynika z komunikatu badań przeprowadzonych przez Centrum Badania Opinii Społecznej pn. „Wydatki rodziców na edukację dzieci w roku szkolnym 2016/2017" aż 61 proc. rodziców posyła swoje dzieci (lub zamierza to zrobić) na dodatkowe, płatne zajęcia edukacyjne.
     - Analiza ogłoszeń zawartych w naszej bazie mówi wyraźnie, że z korepetycji korzystają zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych – wyjaśnia Natalia Szrama, specjalistka w Biurze Ogłoszeń Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl. - Dla nas jest to znak, że nasi ogłoszeniodawcy skutecznie docierają do swoich odbiorców, na wielu poziomach.
     Najczęściej udzielane są korepetycje z matematyki, korzystają z nich uczniowie szkół podstawowych, przede wszystkim z klas V-VIII, ale i gimnazjaliści. Popularne są również te, które dotyczą przygotowania do egzaminów, głównie do matury. Kolejne miejsce, pod względem ilości, zajmują języki obce, przede wszystkim język angielski oraz niemiecki. Z pomocy w tym zakresie korzystają uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, a także ci, którzy przygotowują się do egzaminów. Coraz częściej można również znaleźć ogłoszenie dotyczące dodatkowych zajęć sportowych dla dzieci.
     Co ciekawe, również i osoby dorosłe chcą się rozwijać – część ogłoszeń zawartych w bazie mówi o korepetycjach udzielanych pracownikom firm oraz osobom prywatnym. Głównie chodzi o naukę języka angielskiego lub niemieckiego albo podniesienie dotychczasowego poziomu w tym zakresie.
     - Ceny za korepetycje kształtują się różnie, od 30-35 zł do 60 zł za godzinę zegarową – dodaje Natalia Szrama. - Nasze ogłoszenia są różnorodne, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie.
     
     
     
Sprawdź dział ogłoszeń w portEl.pl
     

     lub odwiedź nasze
     Biuro Ogłoszeń
     Elbląg, ul. 1 Maja 1c
     w godz. 8.30-16.30
     tel. 55 235 39 76

     
     ---- autopromocja -----
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl