Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zaprojektuj logo, wymyśl hasło

29 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Tańca, z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursach na hasło promujące Centrum Tańca oraz na taneczne logo „Promyka”.

Oba konkursy skierowane są do osób od 16 roku życia i mają charakter otwarty, czyli udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani z wyłączeniem pracowników i przedstawicieli Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" oraz Centrum Tańca „Promyk”.
     
     Wymyśl hasło
     Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie na hasło promujące Centrum Tańca „Promyk” mają czas na jego wymyślenie do 26 kwietnia. Hasło powinno nawiązywać do tańca i zawierać najwyżej sześć słów.
     Nagrodą dla twórcy będzie zaproszenie dla dwóch osób na Ogólnopolski Turniej Tańca „Jantar”, który odbędzie się 29 kwietnia oraz karnet na majowe zajęcia zumby lub aerodance (karnet będzie dotyczył dwóch wejść w tygodniu na jedną formę tańca). Karnet zostanie wręczony podczas OTTT „Jantar”.
     Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronach www.promyk.elblag.pl, www.swiatowid.elblag.pl, www.jantar.elblag.pl 28 kwietnia, zwycięzca zostanie również poinformowany drogą mailową lub telefonicznie.
     Hasła konkursowe należy wpisać na kartę zgłoszeniową i wysyłać na adres mailowy promyk@swiatowid.elblag.pl do 26 kwietnia 2012r.
     
     Zaprojektuj logo
     Drugi konkurs dotyczy stworzenia projektu logo Centrum Tańca „Promyk”, na który czekamy do 14 maja 2012 roku.
     Nagrodą dla zwycięzcy są dwa karnety na wybrany przez niego kurs tańca, realizowany w „Promyku”. Z karnetów skorzystać będzie można we wrześniu i październiku. Ponadto autor najlepszego projektu otrzyma zaproszenie dla dwóch osób (miejsce przy stoliku) na wybrany dzień Festiwalu Tańca Baltic Cup, organizowany w terminie 19-21 października 2012 roku.
     Każdy twórca może przysłać na konkurs dowolną ilość własnoręcznie stworzonych projektów logo, które nigdzie wcześniej nie zostały prezentowane. Mogą być one wykonane w dowolnej technice graficznej, nie ma wymagań, co do zastosowanych w nim kolorów, kształtu i rodzaju czcionki. Logo będzie wykorzystywany na stronie internetowej, folderach i ulotkach reklamujących Centrum Tańca „Promyk”.
     Projekty należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres Centrum Tańca „Promyk”, ul. Browarna 80. Nadesłane projekty powinny znajdować się w kopercie z napisem: Konkurs na logo CT „Promyk”. Do projektu prosimy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia. Prace bez karty zgłoszenia nie będą oceniane przez jury. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronach internetowych www.promyk.elblag.pl, www.swiatowid.elblag.pl oraz www.jantar.elblag.pl w dniu. O wynikach konkursu zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo.
     
     Informacje na temat konkursu można uzyskać w Centrum Tańca „Promyk” pod numerem telefonu: 55, 611 01 30/40, 609 977 220 oraz poprzez maila: promyk@swiatowid.elblag.pl.
     
     Szczegółowy regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są pod linkiem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/zaprojektuj-logo-lub-wymy-l-has-o/
Zyta Wrzos, Centrum Tańca „Promyk”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta samoprzylepna 400x260 cm - Jesień
Obraz na płótnie Tygrys 110x50 cm
Fototapety z jachtami
Zdjęcia i plakaty w wielkim formacie