Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Zastępca ds. sportu poszukiwany

 
Elbląg, Zastępca ds. sportu poszukiwany Departament Kultury, Sportu i Turystyki mieści się w Ratuszu Staromiejskim (fot. arch. AD)
Rek

Od 1 października kultura połączyła się ze sportem i turystyką. Przynajmniej w elbląskim ratuszu. Dyrektorem skompilowanego departamentu jest Leszek Sarnowski. Teraz Miasto szuka jego zastępcy - ds. sportu.

Departament Sportu zostanie zlikwidowany – zapowiadał we wrześniu prezydent Jerzy Wilk. I słowa dotrzymał. Od 1 października działa Departament Kultury i Sportu. Dyrektorem tej połączonej komórki jest Leszek Sarnowski (dotychczas dyrektor Departamentu Kultury). Wicedyrektorem ds. kultury jest Joanna Buzderewicz, dotychczasowa wicedyrektor Departamentu Kultury, a na stanowisko wicedyrektora ds. sportu został ogłoszony konkurs.
     Idealny kandydat to magister, z minimum 5-letnim stażem pracy, znający przepisy ustaw: o sporcie, o finansach publicznych, Prawo zamówień publicznych, o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych, zorientowany w zakresie prowadzenia inwestycji. W zakresie obowiązków zastępcy dyrektora ds. sportu będzie m. in.: opracowywanie rocznych planów i sprawozdań działalności merytorycznej Departamentu w zakresie sportu, współpraca z Departamentem Edukacji w zakresie sportu dzieci i młodzieży, inicjowanie, koordynacja i współdziałanie w organizowaniu imprez sportowych.
     Chętni do objęcia tego stanowiska mogą składać dokumenty do 17 października.
     Nowy wicedyrektor będzie urzędował – podobnie, jak pracownicy zlikwidowanego Departamentu Sportu – w Ratuszu Staromiejskim. A co z budynkiem przy ul. Czerwonego Krzyża, w którym dotychczas mieścił się Departament Sportu?
– Część główna budynku przy Czerwonego Krzyża będzie wolna – wyjaśniał już Jerzy Wilk. – Jeśli trafi się jakiś poważny inwestor, to być może miasto go sprzeda. Budynek jest co prawda zabytkowy, ale w dobrym punkcie.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na płótnie
Fototapety industrial
Fototapety dziecięce
Obrazy na alupanelu