Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Zespół Szkół Budowlanych

Dzisiaj prezentacja Zespołu Szkół Budowlanych im. Mikołaja Kopernika w Elblągu.

Nabór
     Do Liceum Profilowanego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej: od 05.04.04 do 21.05.04 – termin składania podań; do 28.06.04 – termin składania świadectw.
     Do Technikum Uzupełniającego dla Dorosłych na podbudowie Szkoły Zasadniczej: świadectwo ukończenia Szkoły Zasadniczej, podanie, 2 zdjęcia należy składać do 20.08.2004 r.
     Zasady rekrutacji do Liceum Profilowanego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej - punktowane zajęcia edukacyjne: język polski, język obcy, matematyka, geografia.
     Ilość uczniów w klasach: ok. 30 osób. Godziny zajęć: system jednozmianowy.
     
     Profile klas
     Liceum profilowane: usługowy- gospodarczy; kształtowanie środowiska.
     Zasadnicza Szkoła Zawodowa: fryzjer, elektryk, murarz, stolarz, monter instalacji i urządzeń sanitarnych.
     
     Nauka języków obcych:język niemiecki, język angielski, język rosyjski
     Zajęcia pozalekcyjne: uczniowski klub sportowy, kółka informatyczne, koło europejskie, koło ekologiczne, gazetka szkolna, koło teatralne, koło PCK, koło fryzjerskie, realizacja programu szkoły promującej zdrowie.
     Obiekty sportowe: sala gimnastyczna, siłownia, boisko.
     Posiadamy pracownię komputerową z dostępem do internetu.
     W szkole jest wspaniały sklepik.
     
     Osiągnięcia
     III miejsce w zbiórce pieniędzy prowadzonej przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Aid Association for Children wg standardu „Motylkowe Oddziały Dziecęce”, nagroda w konkursie zorganizowanym przez WSP Warszawa „Kurs na Unię”, udział w IV ogólnopolskim konkursie wiedzy o Integracji Europejskiej pod patronatem Premiera L. Millera, laureat finału III edycji konkursu „Morze moja mała i duża Ojczyzna” – organizowanego przez Stowarzyszenie Związek Miast i Gmin Morskich, debata poświęcona wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej zorganizowana z okazji „Pierwszego Dnia Wiosny w Europie”, „Młodzi głosują”- organizowane referendum przedakcesyjne przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, laureatka konkursu „Ośmiu wspaniałych”, międzyszkolne spotkanie młodzieży „Kopernik- Polak- Europejczyk”, bierzemy udział w programie- symulacja wyborów do Parlamentu Europejskiego, wystawy prac sztukatorskich- organizowane w Centrum Sztuki- Galeria „El”.
     Bierzemy udział w corocznych akcjach- „Dzień bez samochodu”- w ubiegłym roku na konkursie ogólnopolskim „Fotoreportaż z obchodów” zdobyliśmy II miejsce, bierzemy udział w realizacji programów i konkursach o tematyce prozdrowotnej, w ramach dotacji uzyskanych z Centrum Edukacji Ekologicznej w Elblągu wyjeżdżamy na zajęcia terenowe, które odbywają się na ścieżkach edukacyjnych, uczestniczymy w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej, aktywny udział w Sejmikach, Debatach i Programach Ekologicznych, od kilku lat bierzemy udział w selektywnej zbiórce odpadów (konkurs międzyszkolny) zdobywając nagrody i wyróżnienia, a w tym roku otrzymaliśmy certyfikat, corocznie młodzież naszej szkoły otrzymuje wyróżnienie Prezydenta Miasta Elbląga za działalność ekologiczną, posiadamy wyróżnienie „Szkoły ekologicznej”
     Uczniowie naszej szkoły działają charytatywnie: wykonali prace remontowo-budowlane na rzecz Hospicjum św. Jerzego im. A. Gabryniak, świadczą usługi dla podopiecznych środowiskowego Domu Opieki Dziennej w Elblągu.
     Czekamy na włączenie się do naszej działalności, na Twoje nowe pomysły. Przyjdź do nas!
     
     Dane teleadresowe: 82-300 Elbląg, ul. Obrońców Pokoju 44, telefon/fax: (055) 234 06 64, e-mail: zsbmkpk1@poczta.onet.pl, strona www: www.zsbelb.republika.pl, dyrektor: mgr inż. Jadwiga Sielecka.
     
     
***

     
     *Funkcja zamieszczania komentarzy do tego tekstu została zablokowana.
     
     Zobacz także: „Nasza szkoła”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe