Środa 14-11-2018, imieniny Emila, Wawrzyńca
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Zielone lekcje dla elbląskich szkół i przedszkoli

 
Elbląg, Zielone lekcje dla elbląskich szkół i przedszkoli

Zapraszamy nauczycieli i wychowawców do udziału w zielonych lekcjach dla dzieci organizowanych na unikatowym terenie rekreacyjno-wypoczynkowym Nowa Holandia. Lekcje pozwolą na rozszerzenie i utrwalenie wiedzy zdobytej na zajęciach z przyrody i biologii, będąc jednocześnie ciekawą formą urozmaicenia tradycyjnych lekcji odbywających się w szkole.

- Zielone lekcje to oferta współpracy dla elbląskich szkół i przedszkoli mogąca być ciekawym uzupełnieniem programu realizowanego w placówkach stacjonarnych. Duży ogrodzony teren Nowej Holandii wraz z wiatami umożliwiającymi organizację zajęć grupowych dają wychowawcom i pedagogom możliwość zaplanowania ciekawego, całodniowego programu pobytu. Dzieciom zapewniamy atrakcje dodatkowe w postaci placu zabaw na świeżym powietrzu, wypożyczalnię sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne) oraz organizację posiłku w formie wspólnego obiadu lub grilla z ogniskiem - informuje Jacek Łazuka, szef gastronomii Nowej Holandii.
     
     Główne atutu oferty „Zielona lekcja na Nowej Holandii”:
     - bliska odległość od miasta, szybki bezkolizyjny dojazd obwodnicą Elbląga, wspólny powrót autokarem lub odbiór dzieci przez rodziców po zakończeniu zajęć
     - bezpieczeństwo: atestowany sprzęt wodny, obsługa techniczna pobytu grup zorganizowanych, możliwość oznakowania terenu wynajętego przez Państwa szkołę lub przedszkole
     - własny sprzęt sportowy: Nowa Holandia oferuje grupowy rejs statkiem, korzystanie z kajaków i rowerów wodnych lub wypożyczenie łodzi do opłynięcia sieci kanałów wokół Nowej Holandii
     - elastyczność: posiadamy wiaty wyposażone w stoły i ławy, sprzęt nagłośnieniowy, możliwość udostępnienia rzutników do prezentacji podczas Zielonej Lekcji, oferujemy Państwu nasz teren w godzinach dostosowanych do planu lekcji lub organizację spotkania w ramach czasu na zajęcia dodatkowe.
     
     - Już dziś przyjmujemy Państwa rezerwacje na Zielone lekcje na kwiecień, maj i czerwiec. W sprawie szczegółów dotyczących atrakcji dla dzieci oraz wyżywienia i transportu proszę o telefon pod numer 507 247 247 lub zapytanie mailowe na adres nowaholandia@nowaholandia.pl. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z terminów związanych z kalendarzem stałych imprez w Państwa szkołach i przedszkolach np.: pierwszy dzień wiosny, spotkania integracyjne związane z rekrutacją na nowy rok szkolny, Dzień Dziecka lub pożegnania klasowe na zakończenie roku - dodaje Jacek Łazuka z Nowej Holandii.
     
     Nowa Holandia
     Zielone lekcje – ofert dla szkół i przedszkoli
     tel. 507 247 247
     tel. 55 233 89 91
     e-mail: nowaholandia@nowaholandia.pl.
     
     
     Nauczycieli, wychowawców oraz przedstawicieli Rad Rodziców zapraszamy na stronę www.nowaholandia.pl.
     
     
------------------ Reklama ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl