Środa 20-06-2018, imieniny Bogny, Florentyny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Złóż wniosek o stypendium

Do 22 grudnia uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, a do 27 grudnia - studenci mogą składać wnioski o przyznanie stypendium ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Pieniądze przyznawane będą w ramach działania pn. Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych kończących się maturą i dla studentów pochodzących z terenu powiatu elbląskiego.
     Wnioski o stypendia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych należy składać w terminie do 22 grudnia u dyrektorów szkół. Natomiast wnioski studenckie przyjmowane będą do 27 grudnia w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Komeńskiego 40, pok. 2 w godz. od 7.30 do 15.30, tel. 233-62-82. Wnioski, które wpłyną po wyznaczonych terminach, nie będą rozpatrywane - decyduje data wpłynięcia.
     Szczegółowe informacje o programie stypendialnym (regulaminy stypendialne, formularze wniosków oraz oświadczenia o dochodach rodziny) dostępne są dla studentów - w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz na stronie internetowej powiatu elbląskiego www.powiat.elblag.pl, a dla uczniów - u dyrektorów szkół.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini