UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmiana czasu na zimowy

Elbląg, Zmiana czasu na zimowy
fot. Anna Dembińska, arch. PortEl.pl

W niedzielę (28 października), zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Oznacza to, że wskazówki zegarów przesuwamy z godz. 3 na godz. 2.

 Wprawdzie wśród rządzących na forum krajowym i europejskim trwają dyskusje w sprawie zaniechania zmian czasu na letni i zimowy, ale o tym, czy i kiedy wiosną będziemy przestawiać wskazówki zegarów na razie nic pewnego nie wiadomo. Dlatego zgodnie z obowiązującym jeszcze wciąż Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 3 listopada 2016 r. w sprawie wprowadzenia i odwołania czasu letniego środkowoeuropejskiego w latach 2017–2021. (Dz.U. 2016 poz. 1833) w niedzielę przesuwamy wskazówki zegarów z godz. 3 na godz. 2 i śpimy godzinę „dłużej”.
     Jeśli nie zajdą żadne zmiany w prawie, kolejna zmiana czasu czeka nas 31 marca 2019 roku.
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama