UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmiana organizacji ruchu na Lotniczej

 
Elbląg, Zmiana organizacji ruchu na Lotniczej

W środę, 21 czerwca zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ulicy Lotniczej od wjazdu do McDonalda i terenu PKS do skrzyżowania z odcinkiem ulicy Lotniczej w kierunku pętli autobusowej i dworca PKP.

Realizacja robót wymagać będzie całkowitego wyłączenia obu jezdni na tym odcinku. Objazd pomiędzy ulicą Lotniczą - Skrzydlatą a al. Grunwaldzką poprowadzony zostanie ulicami: Fredry, Malborską i Fabryczną. Schemat z zakresem robót oraz wyznaczonym objazdem przedstawiono na mapce. Dla komunikacji miejskiej funkcjonować będzie objazd z al. Grunwaldzkiej do pętli autobusowej przy dworcu PKP przez teren PKS.
       W związku z czasem potrzebnym na przebudowę sieci c.o. i kanalizacji sanitarnej oraz planowanym w najbliższych tygodniach wyłonieniem generalnego wykonawcy budowy wiaduktu i dróg dojazdowych opisana tymczasowa organizacja ruchu funkcjonować będzie do odwołania.
      
       Ma środę, 21 czerwca zplanowano także frezowanie nawierzchni jezdni ul. Szarych Szeregów na odcinku od al. Odrodzenia do ul. Rodziny Nalazków. Roboty te prowadzone będą przy zachowaniu przejezdności w obu kierunkach - obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Po usunięciu istniejących warstw bitumicznych wykonawca przystąpi do regulacji pokryw urządzeń podziemnych i prac przygotowawczych do wykonania nowych warstw nawierzchni. Ułożenie pierwszej warstwy jezdni (warstwa wiążąca) planowane jest w weekend w dniach 23 –24 czerwca przy utrzymaniu ruchu wahadłowego. Wykonanie warstwy górnej (ścieralnej) planowane jest 1 lipca w godzinach przedpołudniowych przy całkowitym zamknięciu tego odcinka dla ruchu.
      
Departament Zarząd Dróg UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
  • Nie wiem kto to wykonuje ale każdy widzi jak to powoli idzie ! Dlaczego nie wykonuje sie prac na dwie zmiany ? Jakoś torowisko w 12 lutego mozna bylo szybko zrobić a tu chrzanią sie nieroby ! Często tamtedy przejeżdzam i widze jednego gostka z łopatą a " reszta kibicuje ' a godz 13 nikogo juz nie ma Po prostu skandal ! Spore utrudnienie w ruchu i nikt z tym nic nie robi !!!!! Tylko podatki od nas ściągają a Ci się guzdrzą !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1 0
    muzyk64(2017-06-20)
Reklama