Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Tak bardzo chciałabym fruwać. Tak bardzo chciałabym fruwać.

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Malborskiej, Fabrycznej i Zagonowej

 
Elbląg, Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Malborskiej, Fabrycznej i Zagonowej fot. nadesłana
Rek

W związku z kontynuacją robót budowlanych wykonawca robót  informuje, że od 18 listopada planowane jest zamknięcie skrzyżowania ulic Malborskiej z Fabryczną oraz ul. Zagonową. Obecnie zamknięty został prawoskręt z ul. Malborskiej w ul. Zagonową celem przeprowadzenia prac przygotowawczych związanych z wykonaniem kanalizacji deszczowej.

Roboty budowlane są realizowane w ramach Zadania C02a – Przebudowa systemu przeciwpowodziowego prawego brzegu rzeki Elbląg w rejonie rzeki Fiszewki do mostu w Al. Tysiąclecia.
     Zamknięcie skrzyżowania przebiegać będzie dwoma etapami. Etap IIA obejmuje zamknięcie głównego pasa ul Malborskiej. Dojazdy do ul. Fabrycznej oraz Zagonowej ze względów na prowadzone prace zostaną zamknięte. Dojazd do w/w ulic odbywać się będzie wyznaczonymi objazdami. Ruch ul. Malborską odbywać się będzie wyznaczonym tymczasowo pasem ruchu wahadłowo sterownym za pośrednictwem tymczasowej sygnalizacji. Po wykonaniu prac objętych etapem IIA przywrócony zostanie ruch w ciągu ul. Malborskiej oraz otwarty zostanie wjazd w ul. Fabryczną. Przewidywany czas realizacji etapu IIA wynosi około 3 tygodni.
     Dojazd do ul. Zagonowej od strony ul. Malborskiej zostanie całkowicie zamknięty wraz z rozpoczęciem prac w Etapie IIA. Ulica Zagonowa będzie stopniowo uwalniana zgodnie z postępem robót budowlanych. Ruch w kierunku ul. Zagonowej odbywać się będzie od strony ul. Panieńskiej oraz ul. Sopockiej. Dokładne terminy prac na ul. Zagonowej zostaną podane w późniejszym czasie.
     Ruch pieszy w obrębie przedmiotowego skrzyżowania odbywać się będzie istniejącymi chodnikami. Ciągi piesze oddzielone będą od obszaru robót przy pomocy ogrodzeń segmentowych wraz ze stosownym oznakowaniem.
     Szczegóły organizacji ruchu przedstawiają załączniki graficzne. Prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.

Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na płótnie Tygrys 110x50 cm
Fototapety do lekarza/dentysty
Fototapety z Londynem
Fototapety z tańcem