Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmiana organizacji ruchu

Elbląg, Zmiana organizacji ruchu

W związku z kontynuacją robót związanych z budową kanalizacji deszczowej na terenie dzielnicy Osiek wykonawca robót informuje, że od 4 kwietnia prace związane z układaniem warstw bitumicznych (układanie warstwy ścieralnej) prowadzone będą na ul. Fabrycznej, Zagonowej oraz skrzyżowaniu z ul. Malborską.

W celu zachowania bezpieczeństwa podczas wykonywania prac budowlanych ul. Fabryczna zostanie wyłączona z ruchu kołowego. W związku z powyższym ruch w kierunku ul. Zagonowej odbywać się będzie od strony ul. Sopockiej, dojazd do nieruchomości przy ul. Fabrycznej odbywać się będzie od strony Al. Tysiąclecia.
     Przewidywany czas realizacji tych robót wynosi około tygodnia. Prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do tymczasowego oznakowania poziomego i pionowego oraz tymczasowej sygnalizacji świetlnej.
     Roboty budowlane są realizowane w ramach Zadania CO2a „Przebudowa systemu przeciwpowodziowego prawego brzegu rzeki Elbląg w rejonie rzeki Fiszewki do mostu w Al. Tysiąclecia”.
Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe