Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Zmiany w ruchu drogowym

Elbląg, Zmiany w ruchu drogowym

Wydział inżynierii Urzędu Miejskiego wprowadził zmiany w ruchu drogowym w związku z dniem Wszystkich Świętych.

W okolicach cmentarza komunalnego Agrikola: do 3 listopada wprowadzono ruch jednokierunkowy na ul. Agrikola (od strony skrzyżowania z ul. Górnośląską) i zakaz zatrzymywania się po prawej stronie ulicy. 1 listopada na ulicy tej obowiązuje zakaz ruchu. Postój samochodów możliwy jest na parkingu przy ul. Kościuszki. Do 3 listopada również wprowadzono zakaz zatrzymywania się na ul. Wspólnej (po obu stronach drogi). Podobny zakaz obowiązuje na ul. Kościuszki (od Podchorążych do Toruńskiej) i na ul. Sienkiewicza (od Wspólnej do Agikola).
     Zmiany w okolicach cmentarza Dębica: do 3 listopada wprowadzono zakaz zatrzymywania się po obu stronach ul. Łęczyckiej (od Bema do cmentarza, a w dniu 1 listopada – również na odcinku drogi do Stagniewa; dodatkowo od strony Stagniewa będzie obowiązywał zakaz wjazdu ciągników).
     Dojazd do cmentarza Dębica od strony miasta w dniu 1 listopada będzie zamknięty i udostępniony wyłącznie dla: autobusów komunikacji miejskiej i przewoźników prywatnych (po uzyskaniu specjalnej zgody Zarządu Komunikacji Miejskiej – informacje pod nr tel. 230 79 00), pojazdów kierowanych lub przewożących osoby niepełnosprawne z problemami w poruszaniu się (niezbędne są odpowiednie zaświadczenia) oraz taksówek z pasażerami. Pojazdy te będą wpuszczane na parking przy cmentarzu bez możliwości postoju. Wjazd będą mieli także mieszkańcy okolicznych posesji oraz pojazdy dowożące kwiaty (za okazaniem przepustki wydanej przez PPHU “Dębica”).
     1 listopada w godzinach od 6.00 do 22.00 dojazd na cmentarz Dębica będzie możliwy od strony Stagniewa – ruchem będą kierowali policjanci.
     - Informujemy ponadto, że zostanie zwiększona ilość autobusów obsługujących trasy dojazdowe do cmentarzy – zapowiada Anna Kulik, naczelnik wydziału inżynierii miejskiej Urzędu Miejskiego w Elblągu. - Ze względu na małą ilość miejsc postojowych w rejonie cmentarza oraz ze względu na możliwość występowania korków ulicznych, apelujemy do mieszkańców Elbląga o korzystanie ze środków komunikacji miejskiej.
     
     (Z powodu problemów technicznych tekst został wprowadzony powtórnie)
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli