Piątek 25-05-2018, imieniny Grzegorza, Urbana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zostań pogranicznikiem

Prawie 200 miejsc pracy oferuje, zarówno kobietom jak i mężczyznom, Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie.

Ochrona zewnętrznej granicy Unii Europejskiej, budowa na granicy polsko-rosyjskiej nowych przejść granicznych oraz trwający proces uzawodowienia Straży Granicznej sprawia, że Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie poszukuje kandydatów do służby zawodowej.
     - Wychodząc naprzeciw przede wszystkim absolwentom szkół średnich i wyższych - zarówno mężczyznom jak i kobietom - oferujemy w 2005 roku prawie 200 nowych miejsc pracy w charakterze funkcjonariuszy Straży Granicznej - mówi ppłk Franciszek Jaroński, rzecznik prasowy W-MOSG w Kętrzynie. - Oferta ta dotyczy osób również spoza województwa warmińsko-mazurskiego, które byłyby zainteresowane służbą w bezpośredniej ochronie granicy oraz w kontroli ruchu granicznego na przejściach na granicy z obwodem kaliningradzkim.
     Wymagania, jakie powinien spełniać kandydat na pogranicznika, to: wykształcenie minimum średnie (matura), obywatelstwo polskie, niekaralność i nieposzlakowana opinia, pełne prawa publiczne, odpowiednia sprawność fizyczna i psychiczna niezbędna do służby w formacjach uzbrojonych, w przypadku mężczyzn również uregulowany stosunek do służby wojskowej. Dodatkowym i bardzo ważnym atutem będzie niewątpliwie bardzo dobra znajomość języka obcego, a w przypadku kobiet, które przewidywane są do służby głównie na przejściach granicznych, ukończenie studiów wyższych.
     Chętni do pracy w Straży Granicznej powinni przesyłać swoją ofertę na adres Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, 11-400 Kętrzyn ul. Sikorskiego 78. Oferta powinna zawierać: podanie adresowane do Komendanta W-MOSG o przyjęcie do służby przygotowawczej, życiorys, kopie dokumentów świadczących o wykształceniu i kwalifikacjach zawodowych, kopie dotychczasowych świadectw pracy, opinii służbowych, kopię książeczki wojskowej.
     Szczegółowych informacji można zasięgnąć w Wydziale Kadr i Szkolenia W-MOSG tel. (0-89) 750-30-21 lub (0-89) 750-25-00 wew. 2481.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Zaloże się, że już większość z tych 200 miejsc to jest zarezerwowana dla rodzin i znajomych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Szrama(2004-12-02)
 • DWONIŁEM DO STRAŻY GRANICZNEJ. PODANO MI STRONĘ INTERNETOWĄ NA KTOREJ NIBY MOGŁEM ZASIĘGNAC WIĘCEJ INFORMACJI ,ALE NIESTETY TAKA STRONA NIE CHCE SIE BIEDNA NA ZŁOSC WYŚWIETLIC
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  OSZUKANY(2004-12-04)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

karma p. falista
karma kanarek
Ochotka żywa
Cats Best 10L