UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Decyzję elblążan przyjmę z pokorą

 
Elbląg, Decyzję elblążan przyjmę z pokorą
Jerzy Wilk w towarzystwie Rafała Traksa podsumował kampanię wyborczą (fot. Mcihał Skroboszewski)

- W drugiej turze zmieniliśmy formę i treść kampanii. Z dystansem do siebie i z przekazem do ludzi młodych - tak właśnie została pomyślana grafika plakatów i sposób narracji - na kilka godzin przed ciszą wyborczą kampanię podsumował kandydat na prezydenta Elbląga Jerzy Wilk.  - Żeby poszli na wybory.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości i kandydat na prezydenta Elbląga wskazywał: - W pierwszej turze odbyliśmy spotkania z wyborcami w terenie, rozdaliśmy 5 tysięcy ankiet - mówił Jerzy Wilk. - W drugiej turze zmieniliśmy formę i treść kampanii. Z dystansem do siebie i z przekazem do ludzi młodych - tak właśnie została pomyślana grafika plakatów i sposób narracji zainteresować ludzi młodych, żeby poszli na wybory. Zależy mi na tym, by Elbląg się rozwijał - kontynuował. - Gdybym nie został wybrany również będę starał się wspierać Elbląg, o ile prezydent miasta będzie miał chęć ze mną współpracować, bo do tej pory słabo to wyglądało - zauważył. - Przez 3 lata, gdy jestem posłem, nie miałem możliwości współpracy z obecnymi władzami miasta. To jest do osądzenia przez mieszkańców. Błędem jest, że nie wykorzystuje się potencjału posłów ziemi elbląskiej, by zabiegać o środki dla miasta.
     Jerzy Wilk podsumował swoją kampanię i zachęcał elblążan do pójścia na wybory.
     - Staraliśmy się prowadzić kampanię w sposób merytoryczny, to ja zawsze byłem atakowany przez konkurenta - mówił dziennikarzom. - Teraz wszystko w rękach elblążan, a każdy ich wybór przyjmę z pokorą. Ja mam co robić - dodał poseł PiS. - Jeśli elblążanie mi zaufają, będę przez 5 lat pracować dla nich, jeśli nie - będę dbał o interesy elblążan jako poseł. Przekop mierzei to główny priorytet mojego programu wyborczego.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama