UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Prezydent Wróblewski dużo zrobił dla mieszkańców i poprawił im zycie. Wiadukt, trakcja tramwajowa, ronda, wekendowe remonty dróg, targowisko, oświetlenie stadionu, lodowisko , programy dla seniorów, oddłużenie miasta, itp. Jest człowiekiem kompromisu, a nie walki jak PiS.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  40 46
  Mieszkanka (2018-10-25)
 • Wiadukt niedokończony, bo piesi dalej muszą chodzić przez przejazd. Linia na 12lutego to pokaż pychy. My mieszkańcy nie mamy jak teraz dojechać do pracy na Stoczniowej, bo zabrane nam zostaly linie 4 i 5. Basenu odkrytego brak, a zagrożenie powodzią ogromne, bo brak zbiornika retencyjne. Oszczędności? A kto te oszczędności wraz ze słonina wygenerować, opowiadając już teraz wiemy o szklanych domach? Teraz oszczedza, kosztem kogo. Proszę zapytać rodziców dzieci to mieszkanka ci odpowiedzą. Exodus ludzi z miasta. Kilka tysięcy wyjechało już. To ma być torby gospodarz? Radzę spojrzeć prawdzie w oczy. I zrobić rachunek sumienia, kogo pani popiera.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 4
  Gosc1(2018-10-25)
 • Stadionu? W Elblągu nie na stadionu. Najbliższy stadion w tym województwie jest w Ostródzie. Zbudowany za kilkadziesiąt milonow z budżetu centralnego w czasie gdy Wróblewski jako wiceprezydent u Słoniny odpowiadał za inwestycje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 3
  Skansen nie stadion(2018-10-28)
Reklama