UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Jak posadzą tego młodego człowieka na 3 lata, czy nawet 2, to jak wyjdzie, nie będzie się do niczego nadawał... Umysł w takim wieku zostanie wyprany przez starszych współwięźniów bez większego wysiłku. Marihuanę można kupić podobno w aptece. Wyobraźmy sobie że chłopak próbował rozprowadzić 80 gramów Paracetamolu. Pisanie, że 3 lata to za mało świadczy o braku odpowiedzialności za przyszłość społeczeństwa. Kara - Tak ale nie długi wyrok. Resocjalizacja w jakimś ośrodku i uświadomienie delikwenta, że jest w stanie inaczej zarabiać pieniądze nie szkodząc sobie i innym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25 3
  Deal(2019-03-04)
 • @Deal - gdyby miał 1 woreczek czy nawet 2 to bym się z tobą zgodził ale 85 gram to świadczy o zawodowym charakterze działalności młodego przestępcy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 1
  (2019-03-04)
 • Paczka papierosow zawiera okolo 40g tytoniu (2g / papieros)! Zapraszam do tablicy,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  tttt(2019-03-04)
 • @Deal - ja bym zaproponował jedynie grzywnę takiemu delikwentowi w wysokości 10 krotnej wartości rynkowej posiadanego towaru i tyle. Po co karę wymierzać? grzywna wystarczy, dla młodego będzie wystarczającą nauczką ewentualnie prace społeczne dzięki którym miałby szanse zapracować na spłatę grzywny. .Posiadanie, rozprowadzanie i przyjmowanie marihuany, którą można dostać w aptece to żadna szkodliwość społeczna ani jednostkowa, sklepy monopolowe szkodzą a są legalne tak dla przykładu ale wiadomo chodzi o pieniądze. .Jedyną mocno naciąganą szkodą jest brak wpływu do budżetu państwa z tytuły możliwego podadku, który z racji tego, że produkt jest sztucznie kryminalizowany, nie jest nakładany.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  Logik(2019-03-05)
Reklama