UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uzależnienie czy chęć zysku?

 
Elbląg, Uzależnienie czy chęć zysku?

Śladowe ilości białego proszku na nosach były początkiem ich problemów. Rozprowadzanie i posiadanie narkotyków to zarzuty, jakie usłyszeli trzej mężczyźni zatrzymani na terenie powiatu braniewskiego.

Kryminalni z Braniewa zatrzymali do kontroli dwa pojazdy, z uwagi na podejrzenie rozprowadzania i posiadania narkotyków, a jeden z pasażerów miał być poszukiwany listem gończym. Okazało się, że podejrzenia potwierdziły się. Trzej mężczyźni podczas kontroli zachowywali się nerwowo, uwagę policjantów zwrócił również fakt, że u każdego z nich znajdował się w okolicy nosa biały proszek. Policjanci przeszukali pojazdy oraz ich miejsca zamieszkania. Znaleźli u jednego z nich 24 gramy białego proszku, wagę elektroniczną, szybę z kartą magnetyczną, na których znajdowały się śladowe ilości białego proszku. W mieszkaniu u drugiego z mężczyzn ujawniono jeden gram amfetaminy. W pomieszczeniach mieszkalnych policjanci zabezpieczyli również opakowania ze śladowymi ilościami marihuany i amfetaminy. Z uwagi na podejrzenie kierowania przez dwóch mężczyzn pojazdami pod wpływem narkotyków, pobrano krew, która zostanie przesłana do laboratorium, celem udowodnienia popełnienia kolejnego przestępstwa.
       Pracujący przy sprawie kryminalni udowodnili, że trzej zatrzymani nie tylko posiadali, ale również handlowali narkotykami. Dlatego też sąd decydując o dalszym losie dwóch z nich, podjął decyzję zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, a trzeci z mężczyzn odbywa już karę pozbawienia wolności, za którą był poszukiwany listem gończym. Mężczyznom grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama