Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Świeży, ciepły chleb - okolice Zawada, Nad Jarem
Wysłane przez: Mariner (210.89.76.---)
Data: 25 kwietnia 2016 03:20

Wie ktos gdzie taki dobry kupic z samego rana?? Tylko nie wspominajcie prosze biedronki ani innego lidla.

Re: Świeży, ciepły chleb - okolice Zawada, Nad Jarem
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 25 kwietnia 2016 06:36

Mariner Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wie ktos gdzie taki dobry kupic z samego rana??
> Tylko nie wspominajcie prosze biedronki ani innego
> lidla.


Jak wjedziesz w tą prostą gdzie mieści się spółdzielnia zakrzewo i do końca ( slepa droga ) to po lewej stronie są niskie zabudowania.
[www.google.pl]

Tam właśnie znajduje się niepozorny sklepik gdzie kupisz włąśnie takie pieczywko w tym rejonie. To są chyba wypieki z Milejewa. Oprócz tego nabiał też na dobrym poziomie ( sery itp. )
Wejście do tego sklepiku jest niewidoczne na zdjęciu z google maps. Sklepik zbyt długich godzin pracy chyba nie ma z tego co pamiętam.
Smacznego smiling smiley

Re: Świeży, ciepły chleb - okolice Zawada, Nad Jarem
Wysłane przez: Mariner (210.89.76.---)
Data: 25 kwietnia 2016 20:03

Dzięki! Wypróbuję smiling smiley thumbs up

Re: Świeży, ciepły chleb - okolice Zawada, Nad Jarem
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 26 kwietnia 2016 08:40

Mi pasuje chleb z Ornety dostępny w vabanku zwłasza razowe pyszne są

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Świeży, ciepły chleb - okolice Zawada, Nad Jarem
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 26 kwietnia 2016 20:46

Na Zawadzie za Zakrzewem Robotniczą do końca w takim syfie koło kasztana jest sklep z Milejewa. Otwarte od 7. Charakterystycznie poobdzierane drzwi wejściowe, chińska tandeta w Nomi kupiona.

Na Podgórnej koło mnie na Hali Zawada są dwa boxy z pieczywem oficjalnie chyba od 8 otwarte, ale Panie są już wcześniej w gotowości, dzisiaj byłem około 7:45 już pieczywo funkcjonowało.

Niestety piekarnia z Nowakowa już przestała chlebek robić, pozdrawiam tatę Michała i zdrowia życzę. Ja teraz biorę chleb niekrojony z piekarni na Jaśminowej 1,80zł w boksie numer (nie pamiętam) ale z pieczywem są tam dwa punkty tylko. I takie foremkowe ze słonecznikiem, nie są tanie ale dobree.
Najtańsze bułki w sklepie z Milejewa (duża bułka kosztuje połowę ceny biedronkowej), ewentualnie rzut beretem w DH Jantar na parterze ale za lotto w stronę wędlin (na końcu) sklep firmowy piekarni Marko, bułka poznańska 25gr i da się ją jeść a nie jak te z biedronki, do tego chleb razowy 1kg foremka za 4zł słownie: CZTERY ZŁOTE a nie jak u sraszczyka za 10zł. Nie mylić z cukiernią przy wejściu, i warzywniaku, który miał z Nowakowa ale już pisałem, że nie robią, nie wiem skąd teraz mają chleb.

Re: Świeży, ciepły chleb - okolice Zawada, Nad Jarem
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 26 kwietnia 2016 21:27

Świeży chleb jest tak zdrowy jak świeże pączki ;] Nie zmienia to faktu że dobry jest zaje.....ty. Zwłaszcza z miodem i normalnym mlekiem a nie popłuczynami ze sklepu. A jeśli chodzi o dobry chleb to na rynku był w sprzedaży 1.5kg chlebek z Pasłęka, dobry towar nawet po 5 dniach.

Z globalnego starcia socjalizmu z kapitalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm.

Re: Świeży, ciepły chleb - okolice Zawada, Nad Jarem
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 27 kwietnia 2016 07:37

Chleb z Pasłęka a dokładnie PSS Pasłęk sprzedają uwaga w... sklepach PSS w Pasłęku...

Pracowałem to wiem smiling smiley

Ale mają go na rynku w budzie przy stołach tam gdzie handlują gospodynie kurami i kaczkami itd.

Jest też na Podgórnej w boksie nr... (patrz mój post powyżej)

Re: Świeży, ciepły chleb - okolice Zawada, Nad Jarem
Wysłane przez: daxx (---.centertel.pl)
Data: 27 kwietnia 2016 08:16

Już byłem znam numery. Box nr... to 17. A ten drugi to box nr7 pieczywo wyrób własny z Gronowa Górnego.

Re: Świeży, ciepły chleb - okolice Zawada, Nad Jarem
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 27 kwietnia 2016 10:20

chleb 1 kg z młynar ale foremkowy, kiedys byl w leviatanie obecnie nie wiem...

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.