Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: lioness (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 05 maja 2010 21:40

Poszukiwania ortodontki zakończone, teraz kwestia wyboru grinning smiley czyli pytanie jak w temacie - może ktoś zakładał u tej pani dr aparat stały i jak oceniacie jej umiejętności? Czy leczenie nie przedłuża się niepotrzebnie i czy efekty są super zadowalające? Wada nie powraca (wiem, że nosi się potem aparat retencyjny ale mimo wszystko)? Polecacie czy nie?
Proszę nie piszcie o innych ortodontkach, bo już wiem do kogo się udam, jeśli nie tutaj smiling smiley jednak w Elblągu tylko na 1 Maja są do wyboru różne aparaty jak przystało na przyzwoity gabinet.
Dzięki i pozdr.

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: bart (89.174.178.---)
Data: 06 maja 2010 12:11

lioness,
A podaj proszę jakich ortodontów "namierzyłeś" w E-gu?
Ja znalazłem tylko dwóch, żaden nie jest z 1 Maja.
Podaj wszystkie znane Ci alternatywy, thx

Bart
http://images31.fotosik.pl/30/9614e8959135c1c5.jpg

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: lioness (78.8.27.---)
Data: 06 maja 2010 20:30

Bart, wiem jakie dwie ortodontki znalazłeś, polecam tą na Giermków winking smiley - aparaty tylko Damon
Druga na Grunwaldzkiej - ceny za aparaty takie same jak na Giermków, nie polecam... - tylko Damon
Trzecia p. Beata Olszewska, ul. Konopnickiej - ceny wyższe od tych dwóch gabinetów, lekarka chyba raczej nie znana (nawet moja dentystka nie umiała nic powiedzieć) - tylko Damon
Czwarta p. Hawryluk-Piwowarska, 1 Maja obecnie nr 58 - jedyna w Elblągu ma wybór aparatów, nie wiem czy zakłada te zwykle metalowe ale mnie on nie interesuje, ceny jak w dwóch pierwszych gabinetach i wzwyż, tu proszę o opinie...



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-05-06 20:31 przez lioness.

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: bart (89.174.178.---)
Data: 07 maja 2010 14:05

Mógłbyś pchnąć jakieś namiary na nią (Hawryluk-Piwowarska)?
Jestem zainteresowany - sprawa dotyczy mojej córki, thx

Bart
http://images31.fotosik.pl/30/9614e8959135c1c5.jpg

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: aneta35 (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 07 maja 2010 15:35

Witam, ile kosztuje taki aparat? Czy jest mozliwośc rozłożenia na raty? smiling smiley

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: lioness (78.8.27.---)
Data: 07 maja 2010 15:36

Hmmm... mogłAbym... wyślę na PW, bo nie wiem sama czy dysponuję nr tel. prywatnego czy służbowego, w każdym razie ja dzwoniłam pod ten.

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: lioness (78.8.27.---)
Data: 07 maja 2010 15:40

Aneta, z pytaniem czy można na raty to już nie do mnie winking smiley ja nie pytałam o to. Koszt za jeden łuk to wszędzie min. 2300.



Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2010-05-07 15:45 przez lioness.

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: aneta35 (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 07 maja 2010 15:46

Lioness, dziękuję za informacjęsmiling smiley

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: Renia (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 10 maja 2010 10:30

Witam,mogę prosić o numer telefonu ortodontki z 1 Maja?

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: lioness (78.8.27.---)
Data: 10 maja 2010 14:44

PW smiling smiley
Opinii jak nie było tak nie ma tongue sticking out smiley winking smiley



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-05-10 14:45 przez lioness.

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: lioness (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 12 maja 2010 20:28

Chciałam napisać, że opinii już nie potrzebuję, mam własną... eye popping smileythumbs downgrinning smiley

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: zuźka (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 12 maja 2010 21:25

może trochę późno na moją opinię ale ogólnie nie polecamthumbs down. Szkoda pieniędzy i nerwów.angry smiley

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: 19tysia93 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 czerwca 2010 18:52

Ja leczyłam swoj zgryz na 1 maja ale aparatem ruchomym, a teraz chce założyć aparat stały.
I wie ktoś czy mają oni takie aparaty.
Moja koleżanka mówiła że zakładała aparat tam na 1 maja prywatnie, ale ja jak dzwoniłam to powiedzieli ze nie zakładają ;/

Re: Ortodontka z 1 Maja - opinie
Wysłane przez: HansHans (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 24 sierpnia 2017 20:13

Witam. Sorry, że podbijam stary temat, ale szukam dobrego ortodonty w Egu. jest ktoś kto korzystał i może kogoś polecić?



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.