Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Zmarł Stephen Hawking słynny brytyjski astrofizyk. Miał 76 lat.
Wysłane przez: Miszkurka2000 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 14 marca 2018 06:34


Re: Zmarł Stephen Hawking słynny brytyjski astrofizyk. Miał 76 lat.
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 14 marca 2018 09:10

3.14 dzisiaj taka symboliczna matematyczna data, astrofizyka i matematyka to nauki pokrewne, R.I. P.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Zmarł Stephen Hawking słynny brytyjski astrofizyk. Miał 76 lat.
Wysłane przez: *Kobi* (91.228.113.---)
Data: 14 marca 2018 12:37

sad smileysad smileysad smiley ['] ['] [']
niedawno oglądałam o nim film... żal tak światłego umysłu...

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Re: Zmarł Stephen Hawking słynny brytyjski astrofizyk. Miał 76 lat.
Wysłane przez: HansHans (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 15 marca 2018 00:55

Warto dodać, że Stephen Hawking chorując na ALS (stwardnienie zanikowe boczne) przeżył w tej chorobie ponad 50 lat, co jest mega ewenementem bo chorzy zazwyczaj umierają po 3-5 latach. Byłem swego czasu opiekunem osób starszych w DE i miałem przypadek 35 latka chorego na ALS. Ledwo wyrabiałem tam psychicznie patrząc na jego cierpienie. Straszliwa choroba



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-03-15 00:59 przez HansHans.

Re: Zmarł Stephen Hawking słynny brytyjski astrofizyk. Miał 76 lat.
Wysłane przez: zenon (---.centertel.pl)
Data: 18 marca 2018 11:37

Zgadza się że jest to okropna choroba ale zdazają się przypadki osób które żyją z nią wiele lat. Pomimo akcji z kubłami z zimną wodą nadal świadomość i wiedza na jej temat jest dość znikoma. Dla chcących dowiedzieć się coś więcej polecam artykul: [fizjoplaner.pl]
Czas przeżycia zależy też od opieki jaką pacjent otrzymuje : różna zabiegi fizjoterapeutyczne, profilaktyka przeciwodlezynowa, masaże, itp.

Pozdrawiam

Re: Zmarł Stephen Hawking słynny brytyjski astrofizyk. Miał 76 lat.
Wysłane przez: Miszkurka2000 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 20 marca 2018 06:48




Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.