Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!
Wysłane przez: Benon' (---.toya.net.pl)
Data: 23 maja 2018 01:34

Wielce nieszanowny Bolku!

Piszę do ciebie ten list otwarty obejrzawszy i odsłuchawszy film z twojej rozmowy z okupującymi Sejm niepełnosprawnymi i ich rodzicami, domagającymi się comiesięcznego 500-złotowego wsparcia w &#8222;żywej gotówce&#8221;.

Nie przesądzając o słuszności lub niesłuszności żądania niepełnosprawnych i ich opiekunów, uważam że Nasze Państwo powinno im pomagać na miarę swoich możliwości.

Ty jednak Bolku swoimi słowami i zachowaniem podczas wspomnianej rozmowy pokazałeś, że zupełnie nie nadajesz się do roli rzecznika interesów niepełnosprawnych, że przyszedłeś do Sejmu tylko po to by podczyścić swój zafajdany wizerunek, co ci się zresztą nie udało.

Tak jak mi po ludzku żal alkoholika leżącego na trotuarze w kałuży własnych wydalin, tak żal mi ciebie przywalonego konfidencką teczką Bolka i innymi błędami, którymi zaszkodziłeś Polakom i Polsce.

Dlatego mam dla ciebie radę. Można wyczytać w dokumentach, że w latach 1971-1974 wziąłeś od Bezpieki za kapowanie na swoich kolegów 13 300 zł. Po uwzględnieniu inflacji i denominacji wynika, że 13 300 zł z roku 1974 stanowi równowartość mniej więcej 6 184 zł z roku 2017. Przeznacz taką kwotę na 500-złotowe comiesięczne stypendium dla jednego niepełnosprawnego &#8211; będzie je mógł otrzymywać przez przeszło rok.

Jako megaloman, żachniesz się zapewne, że taki gest nie ma znaczenia, że ty chcesz rozwiązać problem niepełnosprawnych systemowo. Wierz mi jednak, iż będzie to krok na miarę twoich obecnych możliwości i oczekiwań wobec ciebie trzeźwo myślących Polaków.

Wiem, że najtrudniejszą dla ciebie konsekwencją przyjęcia mojej rady będzie przyznanie się do tego, czemu &#8211; kompromitując się jeszcze bardziej &#8211; uporczywie zaprzeczasz. Obiecuję ci jednak, że jeżeli, to zrobisz będę znowu nazywał cię Lechem, a nie Bolkiem. Myślę, że podobnie postąpi wielu innych Polaków.

Obserwujący cię z politowaniem
Benon

Re: Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 23 maja 2018 10:49

No to mamy nowy autorytet moralny i etyczny o imieniu Benon. Mnie przekonał, bo ja sobie cenię autorytety.

Re: Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 maja 2018 08:34

Przedwyborcza troll-lokomotywa PiSu ruszyła. Kiedyś przez platformowe wpisy w internecie PIS przegrał wybory, wiec teraz cała masa trolli internetowych to nadrabia. Chwalą coś, czego nie powinno się chwalić, czyli oszukują. tak samo jak PO. Nie ma na kogo głosować w tym kraju. smutne.

Re: Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 24 maja 2018 13:50

Idealnego rozwiązania nigdy nie było i nie będzie, tak jest skonstruowany świat czyli my ludzie, na wyborach wybiera się mniejsze zło, w naszym przypadku na tą chwilę wybieramy między PIS a PO, co ważne wybrać trzeba czy nam się to podoba czy nie, dlatego uważam że trzeba chodzić na wybory nawet jak nie mamy swojego lidera.

Re: Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!
Wysłane przez: HansHans (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 24 maja 2018 19:42

Zgadzam się również, że nie ma na kogo głosować. Poza tym po prostu już politykom nie dowierzam i mam za kłamców. Przed wyborami naobiecują aby zdobyć poparcie, a po wyborach mają wywalone bo już tą władzę mają. Z tych wszystkich najbliżej mi do JKM (choć nie w całości). Jedno mi się w nim bardzo podoba, to że szczerze mówi wprost, że NIC nie da. Po wyborze takiego przynajmniej później nie będę się czół wyrolowany.

Re: Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!
Wysłane przez: yoe (---.static.upcbusiness.at)
Data: 25 maja 2018 13:58

Rozczarowany to zawsze będziesz bo każdy coś tam obiecuje. Dla mnie ważne abym mógł żyć w kraju z którego świat się nie śmieje, w kraju który nie jest izolowany i nie czuł się aż tak na bezczelnie rżnięty.

Re: Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 27 maja 2018 10:17

werszawiek się przebudził ?

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 27 maja 2018 10:24

JASNOŚĆ Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> werszawiek się przebudził ?


Chyba nie, W. wyleciał za nawoływanie do kapowania, ale trzeba mu oddać, że potrafił napisać coś od siebie. To powyżej wygląda na przeklejkę.

Re: Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!
Wysłane przez: HansHans (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 27 maja 2018 12:36

Pieniądze na niepełnosprawnych? Mogą się bardzo szybko znaleźć i bardzo wiele. A więc... Może państwo Polskie w końcu porządnie "uśmiechnie" się do alimenciarzy? Dzisiejsza ściągalność alimentów to farsa. Na dzieci najczęściej musi płacić fundusz alimentacyjny, czyli MY legalnie pracujący płacimy z naszych podatków. Na to idą ogromne zasoby z budżetu. Według najnowszych danych dług alimenciarzy wobec państwa to ponad 12 (dwanaście) Miliardów złotych!! Za takie pieniądze można by zafundować wszystkim opiekunom i samym niepełnosprawnym wille z basenami.

Re: Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 28 maja 2018 16:57

Rozmnożyło się tych przygłupów i niedojdów i szukają tylko pola żeby zabłysnąć...

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.