Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Która piekarnia sprzedaje suche bułki np na zanętę wędkarską?
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 18 maja 2018 10:44

Jak w temacie? wszystkie telefony w necie nieaktualne... a potrzebuję buły jako dodatek do zanęty.... smiling smiley

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Która piekarnia sprzedaje suche bułki np na zanętę wędkarską?
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 19 maja 2018 19:28

Często pieczywo kupuję w małym sklepie spoż. który należy do piekarni
[firms.pl]
Sklep mieści się przy ul. Pestalozziego, wejście od strony szkoły j.angielskiego EMPIK.
Czasem tam widywałem suche bułki na sprzedaż. Ceny suchych nie znam,
za świeże płaci się tam 0.25 gr. Może to będzie dla Ciebie jakiś punkt zaczepienia.

[www.google.com]

Re: Która piekarnia sprzedaje suche bułki np na zanętę wędkarską?
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.194.204.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 19 maja 2018 19:59


Re: Która piekarnia sprzedaje suche bułki np na zanętę wędkarską?
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 maja 2018 12:22

Dzięki. Juz byłem w piekarni za szpitalem i mam ugadane smiling smiley

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Która piekarnia sprzedaje suche bułki np na zanętę wędkarską?
Wysłane przez: rusikus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 maja 2018 00:24

ziemia z kretowiska nadaje sie też jako dodatek do zanety i za free winking smiley

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Która piekarnia sprzedaje suche bułki np na zanętę wędkarską?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 22 maja 2018 09:06

Właśnie zjadłem pyszną, świeżą maślanę wędzoną rano wyjęta z wędzarki omomomomo w ustach się rozpływa został mi jeszcze 1 kawałek i 2 kawałki wędzonego łososia wszystko świeżutkie, wczoraj zdjęte z kutra

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.