Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Piotr Najsztub - HAHAHA śmieszny wyrok
Wysłane przez: muscle_eg (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 czerwca 2019 10:20

Witam,

Właśnie obejrzałem wywiad z Piotrem Najsztubem w którym to opowiada o swojej sprawie. Ja powiem po krótce jak było. W 2017 roku dziennikarz związany z TVN potrącił kobietę (75 lat) na pasach. Istotne jest, że nie miał prawa jazdy, które zostało mu wcześniej odebrane za przekroczenie punktów (więc raczej wzorowym kierowcą nie jest, bo ja wolno nie jeżdże, a i żadnych punktów nie mam, a jezdze duzo), to dodatkowo auto było technicznie niesprawe bez badań okresowych i o zgrozo bez ważnego OC.....

Zobaczcie jak ten ham i prostak tłumaczy się w tym zafajdanym TVN. I niech ktoś jeszcze przyjdzie ze świeczkami pod sąd smiling smiley))

[dziendobry.tvn.pl]

Re: Piotr Najsztub - HAHAHA śmieszny wyrok
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 30 czerwca 2019 16:47

No patrz pan, cztery lata reform sądownictwa, prokuratura, że o policji nie wspomnę, w rękach jedynie słusznych ludzi, a tu tacy zbrodniarze chodzą na wolności. Na jakiego grzyba to wszystko było?!
Tak to jest jak izba dyscyplinarna zajmuje się tylko tymi sędziami co świeczki palili.

Re: Piotr Najsztub - HAHAHA śmieszny wyrok
Wysłane przez: kar (---.play-internet.pl)
Data: 01 lipca 2019 08:07

Przyjdzie czas, że i łże elita będzie odpowiadała przed sądami jak zwykły obywatel. winking smiley
Oczywiście nie znając szczegółów, ciężko komentować takie wyroki. Ale biorąc pod uwagę, pewne okoliczności z tym związane, wyrok, to pewnego rodzaju kuriozum.

Re: Piotr Najsztub - HAHAHA śmieszny wyrok
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 01 lipca 2019 09:01

Och naiwny, naiwny... Ich łże elita bez wątpienia będzie odpowiadać, ale nie po to robiliśmy reformę sądownictwa żeby nasza łże elita była po sądach ciągana.
Przykładem chociażby prezydent Sieradza, zgadnij Kar z jakiej opcji, który za podobne zdarzenie dostał 300 zł mandatu.
Przy okazji zagadka - którą to "zafajdaną" telewizją kieruje najbardziej znany pirat drogowy III RP?

Re: Piotr Najsztub - HAHAHA śmieszny wyrok
Wysłane przez: kar (---.play-internet.pl)
Data: 01 lipca 2019 10:28

Wiesz, admi, tak jak napisałem nie znamy szczegółów sprawy. Tylko jest pewne ale, nie chce tu tłumaczyć różnych piratów. Tylko taka mała uwaga, czy ww. prezydent i prezes, jechali bez prawka, ubezpieczenia, badań technicznych.

Re: Piotr Najsztub - HAHAHA śmieszny wyrok
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 01 lipca 2019 11:02

Myślę, że ważniejsze od badań technicznych jest to, czy po potrąceniu nie zatrzymali się jak prezydent Sieradza.
Swoją drogą, to nie poznaję człowieka. Na starość straszny formalista się z Ciebie zrobił smiling smiley
Myślisz, że człowiek potrącony samochodem z ważnym ubezpieczeniem ma lepsze samopoczucie? smiling smiley

Re: Piotr Najsztub - HAHAHA śmieszny wyrok
Wysłane przez: kar (---.play-internet.pl)
Data: 01 lipca 2019 12:02

Pewnie takie, samo ma samopoczucie. Przyznaj admin, że ludzie w takich sytuacjach zachowują się czasami dziwnie. Uciekać, pomagać, a może jeszcze inaczej się zachować, gość może faktycznie nie widział, że kogoś potrącił, nie oceniam tego.

A tu gościu z pełną premedytacją, jeździ bez prawka, badań, ubezpieczenia.
Pewna różnica jednak jest.

Re: Piotr Najsztub - HAHAHA śmieszny wyrok
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.168.32.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 03 lipca 2019 18:22

admin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Myślę, że ważniejsze od badań technicznych jest
> to, czy po potrąceniu nie zatrzymali się jak
> prezydent Sieradza.
> Swoją drogą, to nie poznaję człowieka. Na starość
> straszny formalista się z Ciebie zrobił smiling smiley
> Myślisz, że człowiek potrącony samochodem z ważnym
> ubezpieczeniem ma lepsze samopoczucie? smiling smiley


Jazda bez prawka, ubezpiecznia i badan to wykrocznie za to dostajesz mandat albo grzywne. Mozna jezdzic bez prwawka zgodnie z przepisami, mozna miec sprawny samochod nie majac waznych badan. Wazniejsze jest kto spowodowal wypadek, a tych okolicznosci nie znamy.

Re: Piotr Najsztub - HAHAHA śmieszny wyrok
Wysłane przez: Marim (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lipca 2019 10:33

Myślisz, że człowiek potrącony samochodem z ważnym
> ubezpieczeniem ma lepsze samopoczucie?

Z polisy OC idzie odszkodowanie nie tylko na naprawę auta, ale i na leczenie!



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.