Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Śpiewy na Starym Rynku
Wysłane przez: waldisobon (91.241.5.---)
Data: 26 sierpnia 2019 09:48

Zdarzyło mi się przechodzić ostatnio kilka razy przez Stary Rynek i widzę, że organizuje się koło Bramy jakieś recitale. Super, w końcu coś się dzieje, ale z drugiej strony ciche to nie było i zastanawiałem się, kto to organizuje i czy mieszkańcy tego rejonu nie mają jakiegoś "ale". Przecież oni sami siebie nie słyszą w domach...

Tak, wiem, Starówka rządzi się swoimi prawami, ale czy na pewno?

Re: Śpiewy na Starym Rynku
Wysłane przez: Sandman (91.241.5.---)
Data: 26 sierpnia 2019 10:18

Dobry temat poruszyłeś. Też jestem tego ciekaw.
Mam nadzieję, że wypowiedzą się sami zainteresowani (ktoś z tamtejszych mieszkańców) jak oni zapatrują się na tego typu klimaty.



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-08-26 10:19 przez Sandman.

Re: Śpiewy na Starym Rynku
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 26 sierpnia 2019 13:44

Sandman Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dobry temat poruszyłeś. Też jestem tego ciekaw.
> Mam nadzieję, że wypowiedzą się sami
> zainteresowani (ktoś z tamtejszych mieszkańców)
> jak oni zapatrują się na tego typu klimaty.


Już się wypowiedzieli. Chociażby tu [www.portel.pl] i tu [www.portel.pl]

Re: Śpiewy na Starym Rynku
Wysłane przez: waldisobon (91.241.5.---)
Data: 26 sierpnia 2019 14:40

O, dzięki...

"każdy chyba wie co oznacza zamieszkanie w rozrywkowych częściach miasta"
"Kupować mieszkanie na starówce jakiegokolwiek miasta i oczekiwać spokoju jak na wsi"
"Wybierajac mieszkanie w takim miejscu trzeva sie liczyc z takimi imprezami"

No pięknie, ale jak to się ma względem prawa? Nie znam się na prawie ale na szybko wyguglałem np. to:

"Właściciel nieruchomości powinien przy wykonywaniu swego prawa powstrzymywać się od działań, które by zakłócały korzystanie z nieruchomości sąsiednich ponad przeciętną miarę, wynikającą ze społeczno-gospodarczego przeznaczenia nieruchomości i stosunków miejscowych".

No tu jak drut właściciel jednego przybytku zakłóca korzystanie z nieruchomości sąsiednich, bo wątpię aby dało się w mieszkaniach z oknami na tę ulicę dało swobodnie porozmawiać, nie mówiąc o odpoczynku.

Z jednej strony podzielam zdanie, że starówka powinna tętnić życiem, z drugiej strony szkoda mi tych mieszkańców.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.