Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Mechanik, znawca 1.9
Wysłane przez: bociankrasna (---.centertel.pl)
Data: 12 grudnia 2019 17:16

Szukam kogoś sprawdzonego najlepiej z Elbląga. Ważne zeby znał słynne tdi. Mam problem z głośnością pracy silnika, oraz albo poduchy silnika albo źle złożony dwumas (wymieniany rok temu). Nie chce wymieniać pół samochodu więc pytam o kogoś z polecenia.

Re: Mechanik, znawca 1.9
Wysłane przez: Twój_stary (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 16 grudnia 2019 19:32

Ilu mechaników tyle opinii.


Osobiście bywałem u tanich i u drogich mechaników i wszędzie ten sam przeciętny poziom napraw.



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-12-16 19:33 przez Twój_stary.

Re: Mechanik, znawca 1.9
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 grudnia 2019 18:18

Jak mogę to na priv podam ci mechanika którego odradzam, przejechał się na równie banalnym sprzęcie jak te 1,9 bo na 1,6 benzyna w poczciwym golfie. o ile taka wiedza cię interesuje.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Mechanik, znawca 1.9
Wysłane przez: BadMan (80.51.63.---)
Data: 17 grudnia 2019 18:21

Po naprawie "1.9 w tedeiku" naprawdę trudno spodziewać się rewelacji.
Te motory po prostu mają już swoje i przebiegi, i lata.

Re: Mechanik, znawca 1.9
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 grudnia 2019 20:17

Bad, to wiekowa konstrukcja o której większość obecnych mechaników uczyła się na bank w szkole, powinni poznać dokładnie bo przecież, tak jak piszesz ma już swoje lata, ale zawsze jakimś dziwnym trafem coś pójdzie nie tak. Czym to jest spowodowane, bo nie skomplikowaniem naprawy, na pewno nie czasochłonnością i niewielkimi kosztami, może niewiedzą albo chęcią "dorobienia sobie kosztem jelenia" bo takie wersje też słyszałem, że mechanik zrobił niby jedno a uszkodził drugie, ja w swojej sabince np znalazłem nasadkę w filtrze oleju, skąd ona się tam wzięła - nie wiem. Olej był wymieniany przy okazji wymiany silnika, ten sam mechanik "zrobił" mi też golfa gdzie po 200 km od wymiany oleju i przeglądzie i drobnych naprawach padła skrzynia i wtedy przestałem wierzyć w przypadki.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Mechanik, znawca 1.9
Wysłane przez: Sandman (91.241.5.---)
Data: 18 grudnia 2019 06:58

JASNOŚĆ Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jak mogę to na priv podam ci mechanika którego
> odradzam, przejechał się na równie banalnym
> sprzęcie jak te 1,9 bo na 1,6 benzyna w poczciwym
> golfie. o ile taka wiedza cię interesuje.


Dla Jasności
Czy mógłbyś podać?
Dla mnie taka wiedza jest bezcenna.
Dobrze wiedzieć gdzie można spodziewać się przysłowiowych min.
W googlach opinie nie zawsze są racjonalne.

Re: Mechanik, znawca 1.9
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.203.10.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 19 grudnia 2019 07:32

Jak cos jest stare i zajezdzone to wymienajac czesci kilka cudow nie osiagniesz smiling smiley. To chyba Bad miał na mysli piszac ze nie mozna spodziewac sie cudow.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.