Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: waldisobon (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 02 stycznia 2009 18:01

Póki co zapoznałem się z ofertą BRW.
Gdzie jeszcze miałbym duży wybór rodzajów szafek?

Na razie wykonania na wymiar nie rozważam, bo spodziewam się zbójeckiej ceny...

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: anna_h (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 stycznia 2009 18:38

a meble kuchenne na wymiar?? jaka firmę polecacie?

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 stycznia 2009 19:07

ojj tam przesadzacie, jak się dobrze trafi i trochę pochodzi to można meble "na wymiar" dostać w cenie tych gotowych

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: sexo (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 02 stycznia 2009 19:19

grestol
zagonowa 9
603-779-159

POTRZEBUJESZ REKLAMY? KASETON, BANER, REKLAMA NA POJAZDACH.

ZAPRASZAM NA PRIVA.


Kto nie maszeruje, ten ginie.

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: waldisobon (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 02 stycznia 2009 21:40

Sexo, zamawiałeś tam?

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: Masakra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 stycznia 2009 22:43

BRW to jeden temat czyli meble na dwa lata jak będziesz dobrze expoatował, no i jeszcze samemu sobie je poskładasz. A jak chcesz cos lepszego to jest dużo firm w EGU. Za kuchnie trzeba dać najskromniej 5 tyś do 10 tyś i powinnes być zadowolony.Takie ceny trzymają sie od dawna.Za duzo nie msz co biegać , za taki sam projekt zapłacisz za meble podobnie u każdego, róznica ceny będzie zależała od materiałów typu: blaty,fronty(drewno,okleina naturalna , MDF,) zawiasy ,prowadnice i co włozysz do tych mebli: kosze obrotowe , szuflady typu BOXY, zadaszenie kuchni jest drogie, czy AGD jest do zabudowy czy wolno stojące, oświetlenie typu: halogeny podwieszane , wpuszczane itp. Z tąd bierze się cena kuchni.Dla przykładu napisze ci ,że kosz obrotowy do szafki narożnej zwykł kosztuje koło 120 zł a wykonany z chromoniklu 450 zł.W wielu innych akcesoriach w meblach są podobne różnice.To jak z autem, jeden jeżdzi fordem a drugi mercedesem. OBAJ JEŻDŻĄ.

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: GeKoN (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 stycznia 2009 22:48

polecam Elbor z Gronowa Górnego [www.elbor.pl]
naprawdę profesjonalne wykonanie itp itd.....smiling smiley
smiling smiley

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 stycznia 2009 07:01

GeKoN Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> polecam Elbor z Gronowa Górnego
> [www.elbor.pl]
> naprawdę profesjonalne wykonanie itp itd.....smiling smiley
> smiling smiley


znajomy ma i też poleca i sam je sobie zaprojektował grinning smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: sexo (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 03 stycznia 2009 11:48

nie zamawialem, ale widzialem roboty, calkiem ladnie, na wymiar co do milimetra i okreslasz w jakiej kwocie chcialbys sie zmiescic, wtedy sie dobiera materialy, tansze, drozsze prowadnice itd.

POTRZEBUJESZ REKLAMY? KASETON, BANER, REKLAMA NA POJAZDACH.

ZAPRASZAM NA PRIVA.


Kto nie maszeruje, ten ginie.

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: anna_h (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 stycznia 2009 13:40

a firma KAM lub KAMARO??

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: tola (78.8.27.---)
Data: 07 stycznia 2009 20:13

KAM I KAMARO to nie to samo.

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: anna_h (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 stycznia 2009 20:22

wiem, że nie to samo ;-) Pytam się czy ktoś u nich zamawiał, bo na stronie maję ciekawe zdjęcia.

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: Keller (---.elb.vectranet.pl)
Data: 07 stycznia 2009 21:06

Otre Studio - Płk. Dąbka

[www.otre.pl]

http://www.e-olimpia.com/grafika/rozne/olimpiauserbar.gif

[e-olimpia.com]

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: tola (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 08 stycznia 2009 11:51

tak zamawialam meble w kamaro, jestem bardzo zadowolona.

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: waldisobon (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 08 stycznia 2009 16:17

Wow... Patrzę właśnie na stronę Kamaro...

Jeśli wyciągać wnioski ze zdjęć na stronie i wyglądu jej samej meble chyba tanie nie są...

Tola, możesz skrobnąć na priv, jak wyszła cenowo kuchnia u Ciebie (i jaka duża)?

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: Sisi (---.promax.media.pl)
Data: 09 stycznia 2009 07:30

KAM mogę polecić, mają fajne projekty i nowoczesne rozwiązania, ich meble zdobywają laury na Międzynarodowych Targach Poznańskich w kategorii meble i zastosowane innowacje

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: Aborygen Miejscowy (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 stycznia 2009 07:50

Prześledziłem wiele podmiotów - wybrałem KAM (kuchnia) i jestem zadowolony. Znakomita większość jednak tych firm to partacze i podmioty tkwiące w minionej epoce.

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: waldisobon (89.174.178.---)
Data: 09 stycznia 2009 10:25

A jak to wygląda technicznie?

Mam wymiary pomieszczenia i ogólny zamysł co gdzie ma stać, idę do firmy wykonującej meble na wymiar.
Firma wykonuje pomiary i robi projekt za darmo, czy za kasę?

Bo przecież pomysł i wycena danej firmy nie musi mi się podobać, mogę kilka odwiedzić i wybrać najlepszą dla mnie. Ale czy w każdej płacę za pomiary i wycenę?

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: Aborygen Miejscowy (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 stycznia 2009 12:43

Chłopie a gdzie ty żyjesz? Jak ci ktoś nie przedstawi jasnej i klarownej propozycji cenowej, materiałowej , sprzętowej + wizualizacja - radzę nie wchodzić w takie interesy.Chyba, że jesteś filantropem - ale to już inna chyba dyskusja i forum.

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: waldisobon (89.174.178.---)
Data: 09 stycznia 2009 15:07

No OK, ale mam jeszcze wspomnienia z czasów, kiedy wycena/projekt (lub coś w tym stylu) była gratis, pod warunkiem, że się później zamówiło. Brak zamówienia=zapłata za projekt.

Czyli teraz robią gratis?

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: tola (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 12 stycznia 2009 15:07

Weż taką firmę jakie chcesz mieć meble !

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: waldisobon (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 12 stycznia 2009 19:09

Chcę mieć ładne i trwałe. To co - firmę też ładną i trwałą wybrać?

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: tola (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 13 stycznia 2009 13:31

Sam wcześniej wyciągnąłeś wnioski ze zdjęć i strony np 'Kamaro' ,że ładne ,ale pewnie tanie nie są .Pewnie coś w tym jest , to raczej prawidłowość .aborygen -stwierdził ,że większość tych firm to partacze -to po co u nich zamawiać. Obejżyjcie ich wcześniejsze realizacje jeżeli są takie sobie ,to dlaczego wasza miała by być inna, a wcześniej kto inny ,że można meble ''na wymiar '' dostać w cenie gotowych - naiwność ! Jeżeli ktoś szuka tanich mebli to niech ma zadowalenie z ich ceny, a jeżeli chce mieć meble czy coś innego w lepszym gatunku to trzeba zapłacić więcej . Nie bądzmy naiwni .

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: Sisi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 stycznia 2009 13:59

mogę jeszcze polecić Adastol na Krakusa, fajna stylistyka i dobra jakość. Za dobrą jakość trzeba zapłacić, zawias zawiasowi nie równy, prowadnice do szuflad również, blaty i płyta itd

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: Ada79 (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 14 stycznia 2009 13:56

Komorowo Żuławskie, przy wjeździe za pierwszym domem po lewej stronie u Jackiewiczów

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: ManieK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 stycznia 2009 14:27

Również polecam firmę ELBOR z Gronowa Górnego - robią solidne meble, mają duży wybór laminatów, oklein i blatów roboczych no i mają bardzo dobre ceny w stosunku do firm konkurencyjnych. Polecam bo mi robili kuchnie!

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: Eduardo Moczygęba (---.ip.netia.com.pl)
Data: 15 stycznia 2009 10:43

U Heńka w piwnicy... z naturalnego drewna... ostatnio nawet sporo europalet nagromadził więc materiał ma winking smiley

____________________________________________
Alkoholik-amator, zagorzały wielbiciel trunków wszelakich



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2009-01-15 10:43 przez Eduardo Moczygęba.

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: fryde (---.147.96.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 11 stycznia 2019 08:23

Polecam firmę [styl-meble.pl]. Meble które tam zamówiłem mają już kilka lat a wyglądają jak nowe.

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: podroznik (---.net-el.pl)
Data: 22 stycznia 2019 14:15

Z tego co mi wiadomo, to Elbor zamknął działalność. Coś tam istnieje ale to nie jest już Elbor. Reszta w/w firm to sprawdzeni producenci.

Re: Meble kuchenne w E-gu?
Wysłane przez: radusso (77.111.247.---)
Data: 01 marca 2019 15:06

Szukając dobrego sklepu meblowego warto sprawdzić jakie sklepy wybrali inni na portalu [opiniuj24.pl]



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.