Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--<<...4243444546474849505152
Bieżąca strona: 52 z 52
Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 05 października 2017 19:00

Głosowaliście już ? [lp3.polskieradio.pl]

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 19 października 2017 13:55

Zapraszam do oddawania głosów grinning smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 26 października 2017 19:33

głosowlibymy grinning smiley
Pozdrawiam i zachęcam do oddania głosu na listę przebojów w programie trzecim grinning smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 16 listopada 2018 19:49

z Trójki zrobiła się Trujka ale muzyka niezmiennie piękna oby te łachudry szybko się z Polskiego Radia wyniosły bo przez te gówno które sączą na falach eteru nie dość że nie chce się słuchać to żyć się odechciewa
LP3 FOR EVER !!!

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 19 listopada 2018 23:34

musi się rząd zmienić, a to chyba nieprędko....

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: Margo (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 23 listopada 2018 10:00

No artystycznie to teraz nie jest za dobrze w naszym kraju. Chodzi mi o wszystkie festiwale itp. i chodzi mi tutaj o te niekomercyjne rzeczy i polski rynek artystyczny.

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: irekom (---.e-wro.net.pl)
Data: 01 lutego 2019 14:41

Jesli to jestm temat reklamowy to ja bym chciał Wam polecić (bo warto!) salon internetowy z zegarkami [odczasudoczasu.pl] . Zobaczcie sobie, bo naprawdę mają bardzo fajne promki czasami , a i zegarki dobre.

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 01 lutego 2019 16:06

irekom a twoim zdaniem zegarek do 500 to w co warto inwestować ?

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 17 maja 2020 07:23

Wszystko co piękne kiedyś się kończy.
Myślałem sobie co tam polityka, co tam rządy, one mijają a muzyka jest wieczna ale niestety jestem w błędzie muzyka skończyła się w piątkowy wieczór po 22 po zakończeniu listy przebojów w programie trzecim w stacji zwanej od niedawna Trujką. Polskie media publiczne znalazły się pod panowaniem ekipy rządzącej i zostały tubą propagandową i jednym wielkim ściekiem inforamcyjno - hejterskim TVP nie oglądam od dawna bo mierzi mnie widok gąb tych wszystkich które jak wiatr zawieje tak mówią, nie mogłem patrzeć na te wszystkie paski informacyjne i lejący, bo już nie sączący się, jad, kłamstwo i nastawianie ludzi przeciwko ludziom. Zostałem przy radiu, które stało się moim oknem na świat, gdzie też leciał hejt, też była propaganda ale zawsze można było liczyć w międzyczasie na dobrą, mądrą muzykę z ciekawym komentarzem i podaną w sposób nienachalny i przyjemny. Program trzeci Polskiego Radia a zwłaszcza jego redakcja muzyczna dawały mi ten luksus że mogłem być pewien i spokojnie włączyć audycję że będzie się lał muzyczny miód na moje uszy. Do czasu przyjścia do władzy obecnie nam panujących którzy to krok po kroku, wsadzając na stanowisko dyrektora i wpychając do redakcji swoich zaufanych rozwalili mi moją odskocznię od codzienności rozbili monolit którym był zespół redakcyjny i rozjechali walcem piękną instytucję. Najpierw były zwolnienia, bez podania przyczyn a czasem jak podawano to były one absurdalne, z dnia na dzień, mailem albo telefonicznie. Potem były zmiany w ramówce, likwidowanie audycji, byłem w stanie zrozumieć to że idzie nowe że trzeba się dostosować do rynku i słuchacza ale coraz więcej słuchaczy nie było zadowolonych z faktu że ich ulubiona audycja nagle przestaje mieć swoje miejsce na falach eteru. Wielu słuchaczy tego radia jest z nim związanych od samego początku, wielu z nich wychowało się, potem swoje dzieci na Trójce i nagle z dnia na dzień już nie mogą cieszyć się głosem swojego ulubionego redaktora a w zamian dostają jakieś polityczny bełkot albo religijne pieśni. Przelanie czary goryczy nastąpiło w piątkowy wieczór kiedy to 1998 notowanie tej istniejącej od 1982 roku audycji muzycznej (którą z samej nazwy zna większość polaków), to właśnie notowanie zostało anulowane tylko dla tego że pierwsze miejsce zajął utwór który jest nie na rękę władzy a właściwie władzy zgromadzonej w rękach jednego człowieka - "pana prezesa" Kazik Staszewski z zespołem Kult w utworze "Twój ból jest większy niż mój" wyraża się niepochlebnie o wizycie pana prezesa w dniu dziesiątego kwietnia na cmentarzu gdzie mimo zakazu obowiązującego, wydanego przez premiera z powodu epidemii pojawił się w raz z ochroną żeby złożyć kwiaty na grobie najbliższych. Kazik uznał to za objaw pychy i pogardy i to opisuje w swoim utworze. Do tego stopnia słowa piosenki rozjuszyły obóz rządzący (znów mam na myśli pana prezesa) i dyrektora - redaktora radiowej trójki że unieważnił notowanie uzasadniając to manipulacjami przy głosowaniu. Szanowni państwo, drodzy czytelnicy powiem tym którzy nie znali redaktora Niedźwieckiego, który w tym dniu prowadził audycję, jak i całego teamu z redakcji muzycznej że takie stwierdzenie jest jak policzek wymierzony tymże ludziom, którzy poświęcali całe swoje radiowe życie muzyce a szczególnie redaktor Niedźwiecki który zapoczątkował Listę Przebojów w programie trzecim nie pozwolił by sobie ani innym na manipulację. Redaktor Niedźwiecki po tych zajściu odszedł z "trujki" co jest dla mnie zrozumiałe nie może patrzeć jak niszczy się dzieło jego życia i jak manipuluje się muzyką. Myślę że to nie ostatnie odejście z radia, bo tam już nie ma muzyki tam jest polityka. Z niecierpliwością czekam aż zagra w odbiorniku nowa inicjatywa którą tworzą w większości redaktorzy którzy odeszli z Trójki czyli Magda Jethon, Wojciech Mann, Jerzy Sosnowski, Fisz, Wojciech Waglewski, Małgorzata Maliborska, Anna Krakowska, Joanna Kołaczkowska, Piotr Bukartyk, Kuba Badach i wielu innych. Radio Nowy Świat, według zapewnień kierownictwa będzie się zajmowało promowaniem kultury i muzyki, dla polityków - jak zapewniają miejsca nie będzie a o sprawach związanych z gospodarką czy innymi ważnymi sprawami zajmą się i rozmawiać będą eksperci. Radio to powstaje dzięki zbiórce społecznej w serwisie patronite. skala i tempo zbieranych pieniędzy zaskoczyła wszystkich, pieniądze te potrzebne są na start i na uniezależnienie się od nieprzychylnych rządów czy jakichkolwiek rządów żeby można było tworzyć radio rzetelne, bezstronne, skierowane do słuchacza i dopasowane do słuchacza bez narzucania treści. Z Trójką żegnam się na zawsze, a przynajmniej do czasu kiedy znów zacznie tam się grać dla ludzi a nie dla prezesów, Moja nowa nadzieja to Radio Nowy Świat.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic-2-waw-k-2-1-0.vectranet.pl)
Data: 17 maja 2020 19:21

Dzisiaj imieniny Weroniki
czyżby prezent imieninowy Prezes zrobił ?
Przeczytać wpis J. bezcenne smoking smiley

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic-2-waw-k-2-1-0.vectranet.pl)
Data: 17 maja 2020 20:31

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/98174597_231810328117745_4599596299669471232_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=110474&_nc_ohc=o87sVmDs_hEAX9gLXTh&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7e0d79584f0c6a545985a22decc413bb&oe=5EE6E7BB

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic-2-waw-k-2-1-0.vectranet.pl)
Data: 17 maja 2020 21:24

Trzeba PRZECZYTAĆ od dechy do dechy
Dla zachęty cytat:
- Marek Niedzwiedzki - którego audycje także lubiłem- brał w latach 90tych 20 tyś zł za 3 miejsce na liście przebojów trójki....

[www.facebook.com]

Tomaldo Banjo z fb

Zaczął się wielki lament ponieważ Trojka przeprosiła oficjalnie, że w głosowaniu listy przebojów Trójki wzięła udział piosenka spoza listy. Odbiło więc szambo.... Pojawiły się informacje jak to "biedny Niedźwiedzki" został zwolniony z Trojki , i kilku innych....Jak to Wojtek Man musiał odejść..... Oczywiście wszystkiemu jest winny Kaczor - no bo przecież Kaczor to chłopiec do bicia w Polsce. Pozwolicie moi drodzy, że się odniosę do tego - zupełnie APOLITYCZNIE ponieważ akurat rynek muzyczny znam od podszewki i wiem, że nie był nigdy powiązany bezpośrednio z polityką. Niestety był bardziej skorumpowany niż myślicie.. Rynek muzyczny siedzi w kieszeniach wielkich firm fonograficznych. Na rynku największym graczem jest SONY MUSIC POLSKA - będąca częścią wielkiej korporacji jaką jest SONY, która to jest maleńką częścią WARNER BROS. Mniejsi gracze niegdyś to POMATON, UNIVERSAL,Inne wyparłem z pamięci. Zanim więc przejdę do TRÓJKI to kilka słów o nich. Otóż w latach 90-tych i początku lat dwutysiącznych grałem na małych i średnich scenach w Polsce. Mieliśmy zespół, świetnych muzyków , dobry repertuar autorski, dobrą managerkę. Zespół to Antyquariat. Nasza muzyka się sprzedawała, na koncertach same sukcesy, fani i wywiady w niekomercyjnych stacjach telewizyjnych i radiowych. Pojawialiśmy się systematycznie w mniejszych rozgłośniach radiowych i lądowaliśmy na listach przebojów, Jednak nie było możliwości dostania się do jakiejkolwiek rozgłośni ogólnopolskiej... Dlaczego? Ponieważ otrzymaliśmy informację BEZPOŚREDNIĄ: TO KOSZTUJE! Dlaczego kosztuje? To wyjaśniam. Firmy fonograficzne na początku miesiąca dostarczają dysk z muzyką i kolejnością w jakiej należy go odtwarzać.( możecie sprawdzić podczas pandemii - kolejność jest ta sama w cyklach dobowych , dwudomowych lub tygodniowych- zależy od rozgłośni - tak jest do dzisiaj) (Jak wracałem z angielskiego w środy to jakbym miał dejavu ) Płacą za to sumy które sprawiają, że rozgłośnia radiowa nie upada - ponieważ z samych reklam radio nie wyżyje. Co z tego mają Firmy Fonograficzne? Firmy te wydają płyty na których zarabiają, robią promocje zespołom i solistom, z którymi maja podpisaną umowę o wydanie płyty.. Płaca za studio, kolosalne pieniądze lądują w teledyski i ich publikację , następnie płacą rozgłośniom radiowym po to żebyśmy posłuchali jakiegoś utworu 1000 razy. Po 1000 odsłuchań nawet pierdnięcie do mikrofonu brzmi znajomo..i człowiek ma z tym dźwiękiem wspomnienia. Pamięć muzyczna sprawia bowiem, że jak słuchasz muzyki to pojawiają Ci się obrazy z okresu kiedy słuchałeś tego wcześniej. To się nazywa inteligencja muzyczna zapamiętywania. Co się dzieje dalej? Idziesz i kupujesz taką płytę.....Biznes się firmom zwraca i procentuje. Przeciętny słuchacz nie jest w stanie ocenić jakości artystycznej utworu....on go zna lub nie. Jak nie zna to z niczym mu się nie kojarzy - chce posłuchać czegoś co przywoła mu fajne wspomnienia. Dlatego na imprezach do DJów podchodzą ludzie i proszą o jakiś konkretny kawałek. Ta maszyna muzyczna pracuje w Polsce odkąd pojawiły się firmy fonograficzne - czyli dla mnie od zawsze. I tak dla przykładu: Justyna Steczkowska kosztowała w pierwszym rzucie firmę POMATON 12 mln zł - i płyta : "Dziewczyna Szamana" oraz usadowienie jej w Eurowizji. Okazała się klapą 17 miejsce w Eurowizji i płyty się nie sprzedawały. Zatem Pomaton zatrudnił Grzegorza Cichowskiego ( REPUBLIKA), który napisał pod nią i zaaranżował płytę "OKO za OKO" - wybecylowali kolejne 10 milionów i Steczkowska stała się gwiazdą. Sprzedały się i nowe płyty i z sentymentu ludzie kupili te , które nie zeszły wcześniej. Pomaton Kasę odzyskał z wielka nawiązką z jej koncertów, płyt oraz praw autorskich które na jakiś okres były sprzedane lub całkowicie - nie znam szczegółów. Dzisiaj mało kto o tym wie a autor tekstu utwory jest uwaga : NIEZNANY!!!" Wierzycie w to? Wojtkowi Cichockiemu pozwolono w jej teledysku zagrać na flecie winking smiley . ś.p. Cichocki był świetnym kompozytorem i autorem muzyki oraz tekstów. Reasumując Zespół, który ma przebój - zarabia. Zespół który próbuje się przebić - musi zabiegać o względyfirm fonograficznych lub rozgłośni żeby chciały wyemitować utwór... I TO NIE JEST TAK ŻE IDZIESZ DO RADIA I PAN MÓWI ___OJ SUPER MUZA _ PUŚCIMY JĄ.... On mówi tak: Jest potencjał..jest.... może nawet duży. Ale nie możemy tego puścić bo mamy umowy..... ( Nieoficjalnie dowiadujesz się od niego, że umowy mozna obejść ale musisz położyć kopertę) Teraz wam powiem coś co was jeszcze bardziej wkurzy. Marek Niedzwiedzki - którego audycje także lubiłem- brał w latach 90tych 20 tyś zł za 3 miejsce na liście przebojów trójki. O taką propozycję się otarł w latach 80tych zespół JEEP, CYTRUS w latach 2000 nych Antyquariat. I to możemy udowodnić. Wszyscy muzycy w Polsce to wiedzą i do tej pory nikt z tym nie zrobił porządku. O nim mogę napisać bo wiem z PIERWSZEJ RĘKI. Nic nie jest w stanie mi zrobić nawet przed sądem bo mu wyciągnę kolegów z innych kapel które zapłaciły lub jak my nie zapłaciły. Takich redaktorów było FULL w Polsce. Gdzie się nie ruszyłeś. Za każdy festiwal trzeba było dać kasę jak nie byleś pod skrzydłami firmy fonograficznej. Jak byłeś - interesy załatwiała firma fonograficzna. Podpisanie umowy z Firma Fonograficzna to albo albo dawanie d....y komuś albo granie za grosze przez 5 lat, albo firma stopowała ZESPÓŁ czyli nie wydawali płyt a w ciągu 5 lat i nie mogli zagrać żadnego koncertu bez ich zgody. Mógłbym podawać wiele przykładów ...w Trójmieście był świetny zespół CREW, Zespół CREW podpisał niefortunnie umowę z SONY ( 50 stron małym drukiem) - byli uczciwi więc dzisiaj o nich nikt nie pamięta. Natomiast ich kompozycje gitarowe pojawiły się dziwnym trafem na płycie ONA - który o kilka dni wcześniej wydał płytę. Tez w SMP.... ciekawe prawda? Jakie powiązanie miał Grzegorz Skawiński z Prezesem SMP - nie mogę napisać ponieważ środowiska LGBT zarzuca mnie homofobią a ja nie jestem homofobem. Festiwal w Opolu - kasa ( koperta - łapówka). Mrągowo- , , ... Prezes Polskiego Stowarzyszenia Muzyki Country - Korneliusz Pacuda - rządzi Mrągowem i swoimi audycjami. Jak był konkurs ( Przepustka do Mrągowa ) nominujący zwycięzcę do występu na dużej scenie - wystąpiliśmy z kolegami z trzech trójmiejskich zespołów shantowych - Trzy Majtki - Shantymentalni i Brygada Sindbada.... Miasto Mrągowo było patronem. - wygraliśmy ! Rok Później zmienił się organizator. Pojawił się Korneliusz Paskuda ( jak ja go nazywam.) i telewizja - Wygrał najgorszy zespół festiwalu - jedenasty, przyjęty nieregulaminowo uwaga - w dniu konkursu. Korneliusz osobiście wychwalał zwycięzce akcentując gitarzystę i jego "nowoczesne brzmienie" . Kornel śmieje się wszystkim w twarz po 40 latach zarządzania Polskim Stowarzyszeniem Muzyki Country i myśli że wszyscy mamy drewniane uszy jak on. Wyjaśniam- Gitara młodzieńca była NIENASTROJONA! Chłopak przy pociąganiu strun przeciągał dźwięki za wysoko i zawisał na jakimś ćwierćtonie, a całość utopił w pogłosie jakby grał w katedrze. Fałsze i jazgot potworny( aż mi było żal ich występu bo ludzie się rozchodzili) z muzyką COUNTRY nie mający nic wspólnego!. Bardzo nowoczesne brzmienie - wręcz niespotykane.. ha ha ha. Występ masakra..... ale zespół dostał nominację do występu w Mrągowie na głównej scenie. . Ludzie się rozeszli do domów a wieczorem nikt juz o zwycięzcy nie pamiętał, Drążąc temat wśród znajomych muzyków błyskawicznie dowiedziałem się że gitarzystą był syn kochanicy Kornela... .... Można? Można.... I teraz poparzcie jak wygląda rynek muzyczny w Polsce.... Nie PIS go kształtuje, NIE PO ani SLD... To skorumpowana klika poklepująca się po plecach od kilkudziesięciu lat. Dlatego mamy taki szajs w radiu. W POLSCE WSZYSTKO KUPIĄ!!!! Tak się o nas mówi! Jak wjeżdżasz do Niemiec to nagle pojawia się świetna muzyka w radiu.... wracasz do Polski i po minięciu linii z Szczecina wyłączasz radio bo nie da się tego słuchać.... I to mamy na wszystkich stacjach. Jakieś idiotyczne konkursy wyślij sms - wybierz ****ny sejf ,,,, "powiedz kto jest naszym gościem", czy " zaśpiewaj najlepiej jak potrafisz piosenkę szła dzieweczka do laseczka" ... a wygrasz chusteczkę do nosa. Gry hazardowe. Wysyłasz sms głosując na listy przebojów a oni maja je zaplanowane na kwartał do przodu. Planują , dzielą się miedzy sobą bo chcą sprzedać swoje produkty. Żadne głosowanie smsowe nie ma wpływu na listę - a w Trójce to już na 100% nie ma i nigdy nie miało. Jak nikt nie zapłacił to Niedźwiecki puszczał zagraniczne evergreeny, które były wiarygodne. Jeśli więc z Trójki odchodzą "główne gwiazdy" decydujące o kolejności na polskich listach przebojów jak Niedźwiecki , Man, , i wielu innych. Jeśli Trójka zaczyna przepraszać za to że w głosowaniu wziął utwór spoza listy.....( TEGO W ŻYCIU NIE SŁYSZAŁEM!!!!!! choć korupcja była i jest do dnia dzisiejszego jeszcze ) to znaczy że KTOŚ IM SIE DOBRAŁ W KOŃCU DO DUPY! i przepraszam że użyłem dosadnego słowa ale DLACZEGO K>>>>A DOPIERO TERAZ ????? Kiedy ja już na scenę nie wrócę ...moja młodość spędzona na graniu dla idei bez możliwości sprawiedliwego dostanie się na ogólnopolskie listy przebojów- bo na naszych Trójmiejskich byliśmy! - a tym samym robienia kariery muzycznej została zaprzepaszczona przez tych i innych drani. ....rzucam to pod nogi takim gnojom jak Niedźwiecki , Mann, Pieregorólka, i innych ciulów, których nazwiska wyparłem z pamieć. Slawek Piec przypomnij kilka bo Ty więcej pamiętasz. Wszystkim tym , którzy dobrnęli do końca mojej przydługiej wypowiedzi polecam film "NAKRĘCENI' obnażający korupcje w showbisnesie polskim na przykładzie jednego festiwalu - OPOLE.... Niestety - nie słuchacie tego co jest dobre w Polsce tylko tego co chcą sprzedać firmy fonograficzne. Jak to działa już wiecie. Dlatego SPOTIFY wypiera dzisiaj radio w Polsce! Słuchasz bo czego chcesz. SPOTIFY może sprawi że duże rozgłośnie radiowe będą musiały zacząć się liczyć z gustem słuchaczy.

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 18 maja 2020 17:40

o proszę, przebudził się pisowski troll, co prezio zwieracze poluźnił i masz możliwość napisać cokolwiek, super niedługo będzie srał pod siebie ze strachu i przy okazji osra wszystkich dookoła ten twój guru a teraz wkładaj z powrotem paluszek tam gdzie go preziowi trzymałeś bo zaczyna tęsknić

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 maja 2020 13:22

Radiowa Trójka opublikowała nagranie, na którym pokazuje na czym polegała manipulacja w ostatnim wydaniu listy przebojów programu Trzeciego.
Jedziemy po kolei:
1/ Słuchacze głosują na utwory zaproponowane przez Radio.
W tym głosowaniu:
"Wojownik z Miłości" miał 1487 głosów
"Twój ból jest lepszy niż mój" 1157 głosów
2/ Moderator sprawdza, czy nie głosowały boty, czy jakiś głoś to nie fejk i odrzuca takie głosy.
Po takiej operacji ilość unieważnionych głosów wyglądała tak:
"Wojownik z Miłości" unieważniono 101 głosów
"Twój ból jest lepszy niż mój" unieważniono 53 głosy
3/ Wyniki ostateczne po odjęciu niezaliczonych głosów:
Wygrywa:
- Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" z ilością 1104 głosy
- "Wojownik z Miłości" ląduje na 6 miejscu z ilością 1386 głosów czyli o 282 głosy więcej niż Kazik
Jakieś pytania jeszcze....??????
Aha, zapomniałbym:
- Tylko w ciągu ostatnich 20 wydań, aż 16 razy moderator dokonywał ręcznej ingerencji już po etapie odjęcia głosów uznanych za fałszywe. Czyli ostatnie 20 wydań listy to była zwykła ściema.
Teraz widzicie jakie to było szambo??
Wierzycie jeszcze w jakieś głosowania internetowe czy SMSowe?? Miłego dnia
Źródło [tiny.pl]

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic-2-waw-k-2-1-0.vectranet.pl)
Data: 19 maja 2020 18:13

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/97996317_1626773944167541_2328313921624080384_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=110474&_nc_ohc=IBp-T5_1Dd8AX_fv7nI&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=98ff539d6a4e9e414bd6c979d0ca1629&oe=5EEB85CC

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 20 maja 2020 06:03

Rycho, jakby nie oceniać władzy pisowskiej, to dziwne jest także to, że w dzisiejszych czasach krzyczy się do posłów wybranych w wolnych wyborach - będziesz siedział, będziesz siedziała, a takiego Jaruzelskiego czy Kiszczaka, oprawców z prawdziwego zdarzenia, uważa się za ludzi honoru. Tym bardziej jest to dziwne, kiedy tzw. suweren wybiera ich w kolejnych wyborach.

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 maja 2020 09:53

kar a już największą żenadą dla mnie jest to :

https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/98194417_10217225009042662_2445284177654841344_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=yE1R_on67lIAX_4BIEY&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=bb3478933193d3f79e40ba44e1c40378&oe=5EEAECD5

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w którym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromować a wiem że akurat to jest naprawdę warto promować ponieważ to jest dobre i wielu się do tego przekonało a więc zapraszam was do...
Wysłane przez: Karolina-1 (---.static.chello.pl)
Data: 26 maja 2020 00:05

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebuja wiz
wizy: [wizaserwis.pl]
legalizacje [wizaserwis.pl]

Idź do strony: <--<<...4243444546474849505152
Bieżąca strona: 52 z 52


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.