Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
SZUKAM DOBREGO MECHANIKA DO NAPRAWY PRALKI AUTOMATYCZNEJ
Wysłane przez: Anulka (81.15.226.---)
Data: 23 lutego 2004 13:04

ludzie zepsuła mi się pralka automatyczna gracja i szukam naprawde dobrego uczciwego fachowca może ktos mi takiego poleci bo kilka razy zawiodłam sie okrutnie.

Re:
Wysłane przez: olisia (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 23 lutego 2004 13:16

zglos sie do Usterki, oni poleca dobrych fachowcow smiling smiley

Re: pralka
Wysłane przez: andy (---.pwsz.elblag.pl)
Data: 23 lutego 2004 13:24

Pan Ignacy Wesołowski z ul.Kościuszki - wieżowce. Nr tel w informacji bo nie pamietam!!

Re:
Wysłane przez: Anulka (81.15.226.---)
Data: 23 lutego 2004 14:33

no własnie pan WESOŁOWSKI mi naprawiał ostatnio
i powiem krótko niech go diabli wezmą nigdy więcej tego faceta z Kościuszki nie zawołam i odradzam każdemu usługi tego jegonoiścia
Powiem krótko przyszedł miał mi wymienic programator - wymienił to fakt ale nie wstawił nowego tylko stary który po 10 praniach odmówił posłuszeństwa. Nie wspomne że zapłaciłam jak za nowy 250 zł
Dzwoniłam do niego kilkakrotnie z reklamacją i jak grochem o ściane facet poprostu mnie zignorował mówiąc że nie potrafie prać.
Więc proszę mi nie wspominać więcej o tym oszuście !!!!!!!!

Re:
Wysłane przez: PAO (---.bp.com.pl)
Data: 23 lutego 2004 15:05

P. Zając od Calgonu...


Pono świetny fachowiec ale krążą plotki, że przy jednej pralce dłubie 15 lat...


A tak serialnie to był kiedyś taki gostek na przeciwko Ś.P. Zakładów Miesnych przy Żeromskiego obok salonu Qrasia (w podwórku).

Check it out!

Re:
Wysłane przez: EWA (81.15.226.---)
Data: 23 lutego 2004 15:20

ANIU JA ZNAM NAPRAWDE DOBREGO FACHOWCA GODNEGO POLECENIA
KTÓRY NIGDY MNIE NIE ZAWIÓDŁ

TO MŁODY CHŁOPAK MIESZKA NA ZAWADZIE PRZY UL. RODZ. NALAZKÓW 16 TEL 233-13-26 KOM.604-136-513

NAPRAWDE JEST GODNY POLECENIA I NIE ZNAM LEPSZEGO W ELBLĄGU A PRZY TYM NIE PRZESADZA Z CENAMI ZA NAPRAWY I NIE TRZEBA PO NIM POPRAWIAĆ
WIELE RAZY POLECAŁAM GO ZNAJOMYM I KAŻDY GO CHWALIŁ WIĘC MOŻESZ ŚMIAŁO DO NIEGO ZADZWONIĆ ON CIE NIE OSZUKA I ZROBI TO CO TRZEBA

Re:
Wysłane przez: KONIO (81.15.226.---)
Data: 23 lutego 2004 15:38

Ten człowiek z Nalazków to Burek Paweł
i faktycznie ja Go też polecam za dokładność i sumienność
Wiele razy naprawiał mi sprzęt w domu i zawsze robił to szybko i dobrze z resztą nie tylko u mnie bo nr. telefomu dostałem od sąsiadów.

ps. Przypomina mi się program "USTERKA" i ci szemrani fachowcy !

Re:
Wysłane przez: Muchomor (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 23 lutego 2004 17:58

Kup nową pralke - będzie w 100% taniej
Ja na swoją wydałem 100 złotych i po 1 roku - powtórka.
I tak pralka po 4 latach poszła na złom.



--------------------------------------
http://img369.imageshack.us/img369/5039/cureresizeye4.jpg

Re:
Wysłane przez: Anulka (81.15.226.---)
Data: 23 lutego 2004 18:15

Dziękuje za porade własnie sie umówiłam na wizyte z tym człowiekiem z Nalazków smiling smiley
Potem wam opisze jak poszła naprawa.
Ale w sumie ciekawy temat na rozmowe - moze ktoś tez ma jakieś przykre doświadczenia związane z naprawą sprzętu agd ??
Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami bo moja pralka często się psuła więc wiem coś o tym smiling smiley
Moiże stworzymy jakiś ranking panów od napraw agd?

Re:
Wysłane przez: Muchomor (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 23 lutego 2004 19:06

Ha, to chyba był technik o nazwisku Duda - taki starszy jegomość - pralka Ardo (nigdy więcej Ardo i innych włoskich mechanicznych produktów) - totalna katastrofa - głośna przed i po naprawie.
Usterka było łożysko - aż pojawiły się opiłki z wodą na posadzce.
Roczek podziłała i ponownie to samo.
Mam nadzieję że Whirpoole będzie się spisywał lepiej smiling smiley

Mógłym podać jeszcze jednego przedstawiciela - kandydata do "usterki". Tym razem to hydraulik - nie mógł sobie porazdić z odetkaniem rury. Bawił się żmijką przez 40 minut i nic nie wskórał smiling smiley) Nazwiska nie podam - to było tak dawno temu.



--------------------------------------
http://img369.imageshack.us/img369/5039/cureresizeye4.jpg

Re:
Wysłane przez: adoniis (81.15.226.---)
Data: 23 lutego 2004 19:45

a ja mam polara rocznego polarka i wlasnie tez sie popsul z tym ze nie wiem co jes pierze ale rwie ciuchysad smileysad smileysad smileysad smileysad smileysad smileysad smiley wyciagnełam bluze z dziura na ......biuściesad smileysad smileysad smileysad smiley
aniulka jak ci naprawi czekam na komentarz tez zadzwoniesmiling smiley



http://www.elblag.webd.pl/blokada.jpg

Re:
Wysłane przez: KONIO (81.15.226.---)
Data: 23 lutego 2004 23:00

Adoniis no wiesz jak masz co z przodu pokazać to ta bluza będzie dla ciebie w sam raz hee .
No chyba ze się myle

Re:
Wysłane przez: KAKTUS 77 PROWOKATOR (---.softel.elblag.pl)
Data: 24 lutego 2004 07:29

yyy ja tam sądze że naprawianie pralek, lodówek i telewizorów nie jest najlepsiejszym rozwiązaniem... w sumie to może sie okazaćże naprawa przerasta cenowo wartość urządzenia .....
trzeba sie zastanowić jeśli urządzenie ma już5-6 lat to nawet opłaca sie zakup nowego .... a są firmy które skupują stare urządzenia , albo można takie coś do komisa oddaćsmiling smiley niech sie inni męczą smiling smileysmiling smiley



KAKTUS 77 PROWOKATOR

Re:
Wysłane przez: Anulka (81.15.226.---)
Data: 24 lutego 2004 12:17

Kaktus to jest dobre dla tych bardziej zamożnych ale ja sobie na to pozwolić nie mogę sad smiley

No i naprawiłam swojego polarka smiling smiley wezwałam tego polecanego przez was fachowca z Nalazków i faktycznie po jego wizycie moja pralka pracuje lepiej niż nowa.
A moje podejrzenia do tego człowieka z Kościuszki się potwierdziły bo faktycznie miałam wstawiony stary programator - potem okazało się że zupełnie niepotrzebnie.
Ale dobrze że nie wywaliłam tego wyjętego bo przyczyna usterki tkwiła zupełnie gdzieś indziej.
Człowiek z powrotem wstawił ten wyjęty i wymienił jeszcze jakiś kondensatorek przy okazji podokręcał mi wszystko i wymienił jeszcze jakieś uszczelki.
W sumie zapłaciłam za wszystko 68zł

Konio i Ewa duża buźka dla was i dziekuje wam za porade.smiling smiley

Re:
Wysłane przez: adoniis (81.15.226.---)
Data: 24 lutego 2004 15:14

konio mam czym oddychacsmiling smiley ale pokazuje tylko jednej osobiesmiling smiley a tak powaznie z dziurą na biuscie jakoś sie nie widze:0



http://www.elblag.webd.pl/blokada.jpg

Re:
Wysłane przez: KAKTUS 77 PROWOKATOR (---.softel.elblag.pl)
Data: 24 lutego 2004 17:29

anulka smiling smiley to tanio za usługę zapłaciłaś !! hmm jak mi cuś nawali to tesh sie zgłosze do nie go smiling smiley
o ile wcześniej w przypływie nerwów nie zakupię czegoś nowego smiling smiley



KAKTUS 77 PROWOKATOR

Re:
Wysłane przez: Anulka (81.15.226.---)
Data: 24 lutego 2004 20:08

Odnośnie fachowców
Kiedyś wezwałam malarza miał mi pomalować przedpokój. Umówiłam się z nim na środę a przylazł w czwartek po południu i był na tyle bezczelny że chciał zaliczke na materiał nie wspomnę że jechało od niego alkocholem.
Pogoniłam gada a przedpokój został pomalowany przez sąsiada.
I tak to jest z tymi fachowcami - trudno o solidnego

Re: pralka
Wysłane przez: KONIO (81.15.226.---)
Data: 25 lutego 2004 15:11

E TAM TO TO JESZCZE NIC ALE JAK MI HYDRAULIK ZROBIŁ INSTALACJE WODNĄ TO PO ROKU TRZEBA BYŁO SKUWAĆ NOWIUŚKIE KAFELKI W ŁAZIENCE BO WODA DO SĄSIADÓW SIĘ LAŁA STRUMIENIEM.
MATKA ZADZWONIŁA DO NIEGO Z AWANTURĄ ZE BY POKRYWAŁ KOSZT KAFELEK A TEN SKURWIEL STWIERDZIŁ ŻE ON NIE PAMIĘTA BY U NAS WYMIENIAŁ JAKIEŚ RURY.
FACET MIAŁ SZCZĘSCIE ŻE GO W DOMU NIE ZASTAŁEM BO ZROBIŁ BYM MU Z D... JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA . ALE I TAK GO KIEDYŚ DORWE sad smiley

Re: SZUKAM DOBREGO MECHANIKA DO NAPRAWY PRALKI AUTOMATYCZNEJ
Wysłane przez: PLATAN (---.net-el.pl)
Data: 12 czerwca 2015 10:53

ten z Nalazków przeniósł firmę na Kłoczowskiego
[plus.google.com]

Re: SZUKAM DOBREGO MECHANIKA DO NAPRAWY PRALKI AUTOMATYCZNEJ
Wysłane przez: fru-go (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 12 czerwca 2015 11:24

PLATAN Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ten z Nalazków przeniósł firmę na Kłoczowskiego
> [plus.google.com]
> t?hl=pl


o i jeżeli chodzi o naprawę, to oto tego Platana można polecić z czystym sumieniem grinning smiley

przyszedł, zrobił, wziął kasę i poszedł grinning smiley

ale najważniejsze, że się zna na sprzęcie (w moim przypadku na pralce) i wszystko super działa thumbs up

...............................................................................................................................................................
http://wolneforumgdansk.pl/files/21_194.jpg
Dawno temu do naszego miasta przypływały TAKIE statki....

Re: SZUKAM DOBREGO MECHANIKA DO NAPRAWY PRALKI AUTOMATYCZNEJ
Wysłane przez: daxx (---.tonetic.pl)
Data: 12 czerwca 2015 14:52

Potwierdzam, polecam, 3 albo 4 razy korzystałem z usług tego fachowca - pralka Ardo, Bosh, i lodówka whirlpool (chyba dobrze napisałem...).

Re: SZUKAM DOBREGO MECHANIKA DO NAPRAWY PRALKI AUTOMATYCZNEJ
Wysłane przez: tycjan (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 01 czerwca 2017 19:35

Ja gorąco polecam tego jegomościa ;-)


[katalog.wm.pl]

Re: SZUKAM DOBREGO MECHANIKA DO NAPRAWY PRALKI AUTOMATYCZNEJ
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 01 czerwca 2017 22:26

Tycek, to już pod spam podpada tongue sticking out smiley

Z globalnego starcia socjalizmu z kapitalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm.

Re: SZUKAM DOBREGO MECHANIKA DO NAPRAWY PRALKI AUTOMATYCZNEJ
Wysłane przez: tycjan (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 02 czerwca 2017 08:55

No co Ty Dinek! Jak fachowiec dobry trzeba szeptać ;-)

Re: SZUKAM DOBREGO MECHANIKA DO NAPRAWY PRALKI AUTOMATYCZNEJ
Wysłane przez: Elblazanin78 (---.1-3.cable.virginm.net)
Data: 02 lipca 2017 00:12

naprawilbym ale moge gorzej zepsuc smiling smiley
Zaryzykujesz ?



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.