Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Najszybszy internet
Wysłane przez: minion (---.dynamic.chello.pl)
Data: 05 czerwca 2016 23:11

Czy jest szansa na min. 120Mb/s w Elblągu?
A jeśli nie to jakiego dostawcę polecacie?

Re: Najszybszy internet
Wysłane przez: UEFA (159.245.16.---)
Data: 06 czerwca 2016 06:50

Nie możesz być szybszy od Chucka Norrisa winking smiley

Re: Najszybszy internet
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 06 czerwca 2016 09:20

Jest szansa nawet na 600. Jeśli nie widziałeś reklam to jesteś szczęśliwym człowiekiem.

Z globalnego starcia socjalizmu z kapitalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm.

Re: Najszybszy internet
Wysłane przez: minion (---.dynamic.chello.pl)
Data: 18 czerwca 2016 23:52

Nie widziałem.. Dinaeeel napiszesz coś więcej? thx

Re: Najszybszy internet
Wysłane przez: Xmen (10.10.10.---)
Data: 19 czerwca 2016 09:51

[www.orange.pl]

[www.vectra.pl]

Widziałem gości, biegają i montują światło w budynkach, jak odwiedzili Twój to pewnie podłączą 600 Mb/s .

http://i.imgur.com/1pZuPxR.gif
http://www.robtex.com/ipinfo.gif



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-06-19 09:54 przez Xmen.

Re: Najszybszy internet
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 19 czerwca 2016 20:43

To co oferuje Vectra to teoria, w praktyce jest połowę wolniej.

Światłowodu z TP, wróć... z Orange, nie testowałem.

Nie mniej jednak trzeba wziąć pod uwagę, że
- najczęściej bierzemy pakiet usług (bo taniej) i taka telewizja cyfrowa część transferu nam zabierze
- korzystamy z WiFi, gdzie w standardzie G mamy max 56Mb/s, no chyba że mamy wszystkie w urządzenia w standardzie N ale tu patrz kolejny punkt
- im "bardziej bogaty" klient, tym więcej urządzeń korzystających z WiFi w domu jest, ja należę do tzw. klasy średniej i u mnie jest w domu kilka smartfonów, tablet, laptopy, komputery, smartTV, konsole - łącznie naliczyłem 10 urządzeń wpiętych regularnie do sieci (po kablu i przez WiFi).

Re: Najszybszy internet
Wysłane przez: Zbanowany (---.play-internet.pl)
Data: 19 czerwca 2016 22:10

Wifi N to teraz standard, a i bez problemow dostanie sie ac, poza tym sa jeszce tacy co .... po kabelku biora smiling smiley.
Co do tV to wlasnie jest powod zeby brac siec jak najszybsza.

Re: Najszybszy internet
Wysłane przez: danciakowa (---.146.143.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 29 czerwca 2016 18:41

ja mam z T- Mobile i śmiga mi bardzo dobrze

Re: Najszybszy internet
Wysłane przez: Xmen (10.10.10.---)
Data: 29 czerwca 2016 22:03

Do szybkich łączy bierze sie wifi ac 5Ghz, u mnie karta pokazuje 866,5 Mb/s. Podejrzewam że w praktycy da sie połowę tego wyciągnąć.

http://i.imgur.com/1pZuPxR.gif
http://www.robtex.com/ipinfo.gif

Re: Najszybszy internet
Wysłane przez: Bezpieka (---.proneteus.pl)
Data: 16 lipca 2016 17:48

danciakowa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ja mam z T- Mobile i śmiga mi bardzo dobrze

Ale 120Mb/s z pewnością nie wyciągniesz winking smiley

Re: Najszybszy internet
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.37.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 16 lipca 2016 20:06

Na LTe T-mobile nigdy nie widzilem downloadu szybszego niz 35 Mbit/s za to upload jest czasem nawet szybszy niz download. Zazwyczaj jest miedzy 10 a 20

Re: Najszybszy internet
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.62.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 19 grudnia 2016 20:32

Zaczyna mnie denerwowac LTE z T-obile ostatnio wyciaga ax 4 mbity/s a wieczorami potrafi nawet chodzic na 1 mbit, jak przelacze na 3 G dziala szybciej niz na LTE grinning smiley.... chyba czas sie pozegnac.
Zainteresowała mnie oferta 300mbit/s w Netii. Ma ktos coś takiego? Wyciaga tyle?



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.