Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Najlepszy kebab w naszym mieście?
Wysłane przez: waldisobon (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sierpnia 2016 18:14

Typujcie, coś bym wciągnął w tym temacie i nie wiem jaki tego typu przybytek jest na topie.

Re: Najlepszy kebab w naszym mieście?
Wysłane przez: andziaaa993 (80.51.238.---)
Data: 04 września 2016 13:53

Właściwie to przed wakacjami otworzył się nowy kebab Kadir na starym mieście. Mogę polecić, choć fanką kebabów nie jestem. Na terenie Elbląga jest dojazd, jeśli Cię to interesuje, poza już trochę gorzej - i drożej.

Re: Najlepszy kebab w naszym mieście?
Wysłane przez: mariusz605 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 września 2016 19:01

Polecam Bar Kebab na rynku. Bardzo smaczny i duży. Wiem że dowożą też na telefon i dużo ludzi obsługują. Dokładnej nazwy niestety nie zapamiętałem:-) [www.google.pl]

Re: Najlepszy kebab w naszym mieście?
Wysłane przez: PLATAN (---.net-el.pl)
Data: 08 września 2016 23:39

wszyscy starzy wyjadacze tego forum wiedzą, że
najlepsze kebapy podają przy Traugutta koło czołgu

Re: Najlepszy kebab w naszym mieście?
Wysłane przez: yoe (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 września 2016 08:24

ale nie wszyscy wiedzą, że dowożą właśnie tym czołgiem smiling smiley

Re: Najlepszy kebab w naszym mieście?
Wysłane przez: Brutal (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 12 września 2016 21:05

Na pewno nie jest to Kadir... Tam jest masakra. Fakt, żarcie jest dobre Ale obsługa to jakaś masakra. Czy tam nie ma szefa jakiegoś? Oni u robią co chcą, jakby na imprezie czy wakacjach byli.Ostatnio informacja padła że czas oczekiwania to około 2 godzin !!! Tyle to w najlepszych kebabowniach w Berlinie się nie czeka nawet. A w Kadirze rąk do pracy nie brakuje z tego co widziałem....chęci chyba tylko brak.

Re: Najlepszy kebab w naszym mieście?
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 13 września 2016 10:34

wczoraj jadlem w Kadirze i krótko czekałem smiling smiley

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Najlepszy kebab w naszym mieście?
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 20 września 2016 07:25

Mamy nowego kebaba na Wyspiańskiego ( okrąglak koło apteki )
[www.facebook.com]
Mnie smakowało

Re: Najlepszy kebab w naszym mieście?
Wysłane przez: waldisobon (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 września 2016 19:29

No dzwoniłem na te Wyspiańskiego, nie wiem w jakim języku rozmawiał mój rozmówca, ale za groma nie mogłem się z nim porozumieć, nic nie zrozumiałem. Tam pracują Polacy?

Re: Najlepszy kebab w naszym mieście?
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 21 września 2016 19:55

waldisobon Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tam pracują Polacy?

Nie, łamał co prawda nasz język, ale bez problemów mogłem się z nim dogadać.

Re: Najlepszy kebab w naszym mieście?
Wysłane przez: Bobek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 kwietnia 2020 16:38

Najlepszy kebab w mieście - hala Elzam od dawien. Teraz nazwali to "Buła".

Bobeksmiling smiley



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.