Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Zużyte tonery ( od druk. laserowych )
Wysłane przez: yoe (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 września 2016 11:30

Gdzie w E-gu można zdawać nieodpłatnie zużyte tonery od drukarek laserowych, z tego co pamiętam kiedyś można było w infotechu, gdzie jeszcze, ktoś się orientuje ?

Re: Zużyte tonery ( od druk. laserowych )
Wysłane przez: żabek (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 07 września 2016 14:23

w 2014 w grudniu zdawałem w jakimś sklepie na Starówce na ulicy gdzie był chyba dawny WEST SIDE
albo w którejś uliczce obok,

Re: Zużyte tonery ( od druk. laserowych )
Wysłane przez: *Kobi* (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 07 września 2016 18:03

[www.toner24.com.pl]

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Re: Zużyte tonery ( od druk. laserowych )
Wysłane przez: yoe (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 września 2016 21:02

*Kobi* Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> [www.toner24.com.pl]

Oni prowadzą skup a wiem, że w wielu miastach w Polsce można za free zdać zużyte tonery, nawet firmy
które to robią, czasem wystawiają dokument że zdałeś np. kilka sztuk. Taki kwit może się przydać przy ewentualnej kontroli jesli prowadzisz DG.

Wracając do tematu widziałem kiedyś w TESCO w Nowym Dworze Gdańskim przed wejściem kubeł na zużyte tonery czego potwierdzeniem jest artykuł
[www.tesco.pl]

A może jakiś elbląski market robi taką zbiórkę....

Re: Zużyte tonery ( od druk. laserowych )
Wysłane przez: *Kobi* (91.228.113.---)
Data: 08 września 2016 09:38

yoe - ja tam oddaję tonery z pracy - za darmo, za pokwitowaniem - że utylizowałam odpady smiling smiley

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Re: Zużyte tonery ( od druk. laserowych )
Wysłane przez: yoe (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 września 2016 13:46

*Kobi* Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> yoe - ja tam oddaję tonery z pracy - za darmo, za
> pokwitowaniem - że utylizowałam odpady smiling smiley


OK właśnie o to mi chodzi. Dopytam jeszcze czy Twoja firma przypadkiem nie kupuje od nich i wówczas oni biorą za free od Was ?

Re: Zużyte tonery ( od druk. laserowych )
Wysłane przez: *Kobi* (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 08 września 2016 20:51

fakt - również kupujemy u nich smiling smiley ale wystarczy do nich zadzwonić lub napisać maila
i wszystkiego się dowiesz

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Re: Zużyte tonery ( od druk. laserowych )
Wysłane przez: maciek0zieli (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lutego 2017 14:10

Możesz też oddawać stare tonery do skupu internetowego adaso. Zużyty sprzęt wysyła się kurierem, a za każdy toner dostaniesz gotówkę. Bardzo się to opłaca, dla osób które dużo drukują.

Re: Zużyte tonery ( od druk. laserowych )
Wysłane przez: yoe (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 lutego 2017 10:20

maciek0zieli Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Możesz też oddawać stare tonery do skupu
> internetowego adaso. Zużyty sprzęt wysyła się
> kurierem, a za każdy toner dostaniesz gotówkę.
> Bardzo się to opłaca, dla osób które dużo drukują.


Gdyby byli na miejscu to pewnie miałoby to sens, jak w grę wchodzi już nadanie paczki to mija się to z ekonomią uwzględniając iż za moje tonery płacą 1 PLN i 2 PLN ( w zależności jaki toner ). Mają też opcję z darmową wysyłkę ale przy wysłaniu tonerów o wartości 50 PLN czyli kilkudziesięciu sztuk. Tyle nazbierać to już pewien wyczyn i gdzie je trzymać do czasu nadania paczki....



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.