Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Urolog
Wysłane przez: lea2806 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 grudnia 2016 18:51

Prosze o namiary na dobrego Urologa Pilnie ,bo dolegliwosci Ucizliwe bardzo Dzieki Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-12-04 18:51 przez lea2806.

Re: Urolog
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 04 grudnia 2016 21:47

Wszyscy polecają Piotra Sikorę, przyjmował niedawno na Wiejskiej. Ja ze swoim synem niestety musiałem do Gdańska jeździć, ponieważ w Elblągu nie ma urologa dziecięcego. Dokładnie do doktora nauk medycznych Andrzeja Gołębiewskiego, którego pozdrawiam i polecam.

Re: Urolog
Wysłane przez: Sandman (91.241.5.---)
Data: 05 grudnia 2016 09:39

Dr Irena Dobrzeniecka. Człowiek dusza. Trzeba by było sprawdzić czy jeszcze praktykuje.

Re: Urolog
Wysłane przez: lea2806 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 grudnia 2016 09:44

Dzieki serdecznie

Re: Urolog
Wysłane przez: bonifacy (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 05 grudnia 2016 11:12

Potwierdzam Sikora i Dobrzeniecka byłem sprawdziłem przeżyłem

Re: Urolog
Wysłane przez: PLATAN (---.centertel.pl)
Data: 07 grudnia 2016 01:24

Dobrzeniecka polecam

Re: Urolog
Wysłane przez: andziaaa993 (80.51.238.---)
Data: 07 grudnia 2016 10:03

Wyprowadzę Was z błędu w Elblągu mamy Panią urolog Ewa Motłoch dla dzieci, przyjmuje w poradni obok szpitala na Żeromskiego. Świetna specjalistka, czekałam tylko miesiąc z córką do niej na wizytę, po czym załatwiła mi szybko przeprowadzone badania w szpitalu, w którym również pracuje na Żeromskiego. Bardzo polecam, kobieta konkretna, rzeczowa. Koniecznie zadzwoń do poradni urologicznej, numeru teraz Ci nie podam ponieważ jakby mam go "poza zasięgiem", ale znajdziesz chyba pod poradnią chirurgii dziecięcej, bądź cię przekierują. Szkoda wydawać na dojazdy, jeśli na miejscu jest specjalista.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.