Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
17.12 Dtekk [Technosoul/pozdro techno/Białystok] - Instynkt 002
Wysłane przez: INSTYNKT (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 grudnia 2016 15:54

Instynkt 002

BIBLIOTEKA:
- DTEKK (Technosoul / pozdro techno / Białystok)
- GRABIX (MI / Elbląg)
- SOKOLOVSKY (MI / Elbląg)
- LELAK (MI / Elbląg)
Co z głośników? zdrowe TECHNO.

BAR:
- ASPHODEL (Elbląg)
- VOID (MI / Gdańsk)
- PIECZYW (MI / Gdańsk)
Co z głośników? Chillout, house, tech house

17 GRUDNIA
START 21:00

WJAZD 10/15 PLN



Dtekk to człowiek instytucja na polskiej scenie muzyki elektronicznej: DJ, promotor i aktywista na rzecz kultury. Pierwsze kroki w miksowaniu stawiał w 2000 roku, a od 2001 roku jest rezydentem białostockiego klubu Metro. Jego sety, wyłącznie winylowe, z jednej strony prezentują szeroki przekrój tego, co najlepsze w muzyce techno, z drugiej &#8211; jest fanem electro, disco, italo i ambientu.
Dtekk współtworzy kolektyw Technosoul od początku jego istnienia i jest jednym z autorów jego sukcesu: szeregu imprez, na których zagrało wielu wybitnych artystów z całego świata oraz poszerzenia działalności kolektywu o wytwórnię. Technosoul może pochwalić się już czterema wydawnictwami winylowymi, a to dopiero początek.
Najważniejszym osiągnięciem w działalności Dtekka wydaje się być Up To Date Festival, którego jest pomysłodawcą, organizatorem i strategiem, jak również dyrektorem programowym. Jakby tego było mało, to Dtekk stoi za wieloletnimi imprezami cyklicznymi takimi jak Ambient Park, Secret Location, Salon Ambientu i Kitsch&#8217;n&#8217;Electricity, które, zgodnie z najważniejszym dla niego założeniem, odbywają się przede wszystkim w Białymstoku i rozwijają tamtejszą scenę.
Fanpage: [www.facebook.com]
Technosoul: [www.facebook.com]
Up To Date Festival: [www.uptodate.pl]
Mixcloud: [www.mixcloud.com]
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15420977_1279709155404853_4158422701959913048_n.jpg?oh=aa9a8bd5925013f012d4048d774a8519&oe=58AFEF2A

Re: 17.12 Dtekk [Technosoul/pozdro techno/Białystok] - Instynkt 002
Wysłane przez: Grabix (---.play-internet.pl)
Data: 08 grudnia 2016 18:00

Wydarzenie :

[web.facebook.com]

Re: 17.12 Dtekk [Technosoul/pozdro techno/Białystok] - Instynkt 002
Wysłane przez: Grabix (---.play-internet.pl)
Data: 10 grudnia 2016 18:39

Prof. Miodek zaprasza!

[m.youtube.com]

Re: 17.12 Dtekk [Technosoul/pozdro techno/Białystok] - Instynkt 002
Wysłane przez: INSTYNKT (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 15 grudnia 2016 15:11

UP!

Re: 17.12 Dtekk [Technosoul/pozdro techno/Białystok] - Instynkt 002
Wysłane przez: Grabix (---.play-internet.pl)
Data: 16 grudnia 2016 20:08

Już jutro!

Boiler Room Dtekk vs. Essence
[m.youtube.com]

Dtekk live Białystok
[m.youtube.com]



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.