Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Darmowy? internet = problemy
Wysłane przez: BadMan (---.net-el.pl)
Data: 31 grudnia 2016 10:41

Mój problem jako laika w tej dziedzinie jest taki:
Jest sobie aero2 z pakietem 3gb, karta włożona do modemu Alcatel Onetouch 4G+
Na laptopie z win8.1 śmiga aż miło w sieci 4g, ale na pc z win8.1 już nie. Na pc po kilku kilku minutach połączenia zrywa je, chociaż kontrolka na modemie pokazuje cały czas połączenie lte. Ikonka w rogu monitora pokazuje brak połączenia i dupa, i co mi zrobisz?
Po ponownym ręcznym połączeniu na pc wszystko powtarza się od początku, tzn inernet jest, a za chwilę go nie ma.
Na lapku net jest, jest i jest... i śmiga.

Ki diabeł?

Re: Darmowy? internet = problemy
Wysłane przez: yoe (---.adsl.inetia.pl)
Data: 31 grudnia 2016 11:50

Nie wykluczałbym problemu ze sterownikami. Sprawdź na innym modemie ale odinstaluj poprzedni, zobaczymy jaki efekt.

Re: Darmowy? internet = problemy
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.167.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 31 grudnia 2016 12:15

Wylacz wszystkie mozliwe urzadzenia USB smiling smiley.
Ja wczoraj walczylem z drukarka na usb. Raz chciala drukowac innym razem komputer twierdizl ze nie widzi urzadzenia. Jak odlaczylem glosniki podłączone przez USB stał sie cud...

Re: Darmowy? internet = problemy
Wysłane przez: BadMan (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 31 grudnia 2016 13:47

Sterownik zainstalowany najnowszy, nowsiejszego nie ma smiling smiley
wszystkie usb odłączone za wyj. klawiatury i myszki, bo czymś ruszać muszę winking smiley
inne sieci, antywirusy i zapory wszelkiego typu kontrolnie wyłączone

a na lapku śmiga, to co, sprzedać peceta przez darmowego neta? tongue sticking out smiley

radźcie coś, bo dalej jestem w czarnej d. :-(

Re: Darmowy? internet = problemy
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 grudnia 2016 15:36

Wyłącz stacjonarkę, odłącz od prądu i monitora, otwórz szeroko okno i ciepnij nim jak najdalej. Poczym otwórz flaszkę dobrej wódki i delektuj się chwilą
Amen.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Darmowy? internet = problemy
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 31 grudnia 2016 16:49

Jak nie sterownik modemu to może sterownik chipu na płycie. Pociągnij świeże... i módl się tongue sticking out smiley

Z globalnego starcia socjalizmu z kapitalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm.

Re: Darmowy? internet = problemy
Wysłane przez: yoe (---.adsl.inetia.pl)
Data: 31 grudnia 2016 17:18

Nie jest powiedziane że najnowsze to dobre, właśnie raz tak miałem że po zainstalowaniu najnowszych miałem problem np. kartą sieciową, zrywała.

Jak masz czas to postaw na nowo system na którym Ci szwankuje ( nawet bez aktualizacji większych ), bez innych zewnętrznych aplikacji i zainstaluj modem, zobaczymy jak się zachowa.

Spadam i do usłyszenia w 2017 smiling smiley



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-12-31 17:22 przez yoe.

Re: Darmowy? internet = problemy
Wysłane przez: BadMan (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 31 grudnia 2016 17:20

Ty, Dinek, bo ja zaraz Ciebie zaczipuję smileys with beer
pisałem, że laik jestem tongue sticking out smiley



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-12-31 17:20 przez BadMan.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.