Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Konto Nest Bank - opinie
Wysłane przez: Nomen (185.112.181.---)
Data: 31 stycznia 2017 15:59

Czy ktoś zna ten bank? Jest gdzieś w Elblągu? Bo się niby tak promują, że konto za prawdziwe zero bez opłat i bez warunków, a chyba takich nie ma. Coś mi się nie chce wierzyć.

Re: Konto Nest Bank - opinie
Wysłane przez: Szpon (---.digicon.3s.pl)
Data: 31 stycznia 2017 19:25

To jest dawny bank Smart. Połączyli go z BizBankiem i jeszcze jakimś. Wszystko w jedną całość i dali nową markę.

Konta są darmowe bez warunków, przynajmniej na razie, ale on ma dopiero z 3 miesiące, to na początku każdy tak się promuje, że ma konto bez opłat. Chociaż Smart nie wprowadził.

Czy jest gdzieś oddział w Elblągu to nie wiem, nie widziałem. Oni dopiero budują te oddziały. Smarty by tylko internetowy.

Re: Konto Nest Bank - opinie
Wysłane przez: dino (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 31 stycznia 2017 19:55

fajnie jest gadac,sam ze soba...thumbs up smiley


Profil użytkownika : Nomen
E-mail: Ukryty
Posty: 2
Data rejestracji: 2017-01-16 21:22
Ostatnia aktywność: 2017-01-31 15:57

Profil użytkownika : Szpon
E-mail: Ukryty
Posty: 1
Data rejestracji: 2017-01-16 21:23
Ostatnia aktywność: 2017-01-31 19:23

Re: Konto Nest Bank - opinie
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 01 lutego 2017 06:49

hot smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Konto Nest Bank - opinie
Wysłane przez: mat (---.adsl.inetia.pl)
Data: 01 lutego 2017 07:34

dino Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> fajnie jest gadac,sam ze soba...thumbs up smiley
>
>
> Profil użytkownika : Nomen
> E-mail: Ukryty
> Posty: 2
> Data rejestracji: 2017-01-16 21:22
> Ostatnia aktywność: 2017-01-31 15:57
>
> Profil użytkownika : Szpon
> E-mail: Ukryty
> Posty: 1
> Data rejestracji: 2017-01-16 21:23
> Ostatnia aktywność: 2017-01-31 19:23


smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

Re:
Wysłane przez: Nomen (185.112.181.---)
Data: 01 lutego 2017 10:48

Coo?? Że w sensie, że ktoś się zarejestrował 2 tygodnie później, czy o co Ci chodzi? Takie rzeczy się zdarzaj. Z resztą mam to w nosie.

To do mnie te place? thumbs up smiley
Gratuluję kultury.

Re: Konto Nest Bank - opinie
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 01 lutego 2017 20:17

To wszystko przez google bo jest wybredne i indeksuje "inteligentnie". I inteligenty teraz muszą gadać ze sobą.

Z globalnego starcia socjalizmu z kapitalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm.

Re: Konto Nest Bank - opinie
Wysłane przez: dino (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 02 lutego 2017 05:49

Re: nowy
Wysłane przez: Nomen (185.112.181.---)
Data: 01 luty 2017 10:48

Coo?? Że w sensie, że ktoś się zarejestrował 2 tygodnie później, czy o co Ci chodzi? Takie rzeczy się zdarzaj. Z resztą mam to w nosie.

To do mnie te place? thumbs up smiley
Gratuluję kultury.

Udajesz,czy tak od urodzenia...?
grinning smiley

Re: Konto Nest Bank - opinie
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 02 lutego 2017 18:46

Szpon Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Czy jest gdzieś oddział w Elblągu to nie wiem, nie
> widziałem. Oni dopiero budują te oddziały. Smarty
> by tylko internetowy.

Ja wiem gdzie jest oddział, ale nie powiem.

Zresztą i tak już dość darmowej reklamy...

Re: Re:
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 02 lutego 2017 18:57

Nomen Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Coo?? Że w sensie, że ktoś się zarejestrował 2
> tygodnie później, czy o co Ci chodzi? Takie rzeczy
> się zdarzaj. Z resztą mam to w nosie.

Ja tam widzę rejestrację minutę po minucie. Faktycznie przypadek. A te IP bardzo elbląskie - Piekary Śląskie i Tarnów.

Re: Re:
Wysłane przez: EsD (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 lutego 2017 18:10

Marketing szeptany to dziś powszechne w sieci. Dlatego trzeba brać nawias na wszelkie opinie. Temat wyskoczył w wyszukiwarce, bo jest nowy. Co moim zdaniem jest całkiem logiczne. Tak ja na przykład trafiłem na to forum, a mieszkam daleko od Elbląga.

daxx Napisał(a):
------------------------------------------------------
A te IP bardzo elbląskie
> Piekary Śląskie i Tarnów.

To w zasadzie są bardzo odległe miejsca. Z jakieś 300km, wiem bo mieszkam ok 30km od Piekar. Także trudno, żeby ktoś zadał sobie tyle trudu by jechać 300 km, żeby zareklamować bank. Chyba że to cała zorganizowana grupa marketingowców i jeden dzwonił do drugiego, żeby ten coś napisał, ale trochę to mi się wydaje mało prawdopodobne. A może dużo podróżuje winking smiley

Nomen jeżeli zatem naprawdę pytasz, to nie mam pojęcia czy w Elblągu jest oddział, ale tu ktoś napisał, że jest. Także pewnie jego lokalizację znajdziesz na stronie banku.

Jeśli chodzi o sam Nest Bank to to jest dawny Bank Smart, tylko że połączyli go z jakimś inny bankiem jeszcze. Poczytaj sobie najpierw o Banku Smart, a potem opinie o Nest Bank


[antyhaczyk.blogspot.com]



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.