Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Prawo jazdy w Elblągu - gdzie?
Wysłane przez: waldisobon (---.47.127.136.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 12 lutego 2017 18:02

Ktoś w rodzinie lada chwila będzie chciał robić prawko i ma dylemat, którą "szkołę" wybrać.
Co polecacie a co odradzacie?

Re: Prawo jazdy w Elblągu - gdzie?
Wysłane przez: nice (---.info)
Data: 12 lutego 2017 18:17

mogę z czystym sumieniem polecić naukę jazdy PIOTRUŚ Piotr Giełrzecki, fajnie i bezstresowo, wysoka zdawalność, co prawda robiłem tam prawo jazdy dawno ale mam nadzieje że jeszcze prowadzi naukę. nr nie mam trzeba sobie wygooglować... a i ma jeszcze dość elastyczne godziny...

Re: Prawo jazdy w Elblągu - gdzie?
Wysłane przez: HansHans (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 lutego 2017 16:20

"Wyższa szkoła jazdy" - Ma ponoć najlepszą zdawalność, pomimo, że dopiero od około 2 lat funkcjonuje. To szkoła prowadzona przez byłego egzaminatora. Słyszałem też, że Boss nie najgorszy. Wiecie w czym tkwi sekret? W tym aby auta w wybranym OSK miały zbliżoną czułość hamulca i sprzęgła do tych używanych w WORD. Bo w moim byłym OSK hamulec miał zupełnie inną czułość do której się przyzwyczaiłem i gdy wsiadłem do auta WORD to była katastrofa. Chciałem lekko zahamować a auto już stawało dęba i egzaminator na szybie.

Re: Prawo jazdy w Elblągu - gdzie?
Wysłane przez: BadMan (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 lutego 2017 18:54

Czułość hamulca i sprzęgła powiadasz...

hot smiley

Re: Prawo jazdy w Elblągu - gdzie?
Wysłane przez: mimi63 (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 21 lutego 2017 19:32

Wyższa szkoła jazdy

-------------------------------------------------------
François-Marie Arouet de Voltaire:
Tyl­ko szar­la­tani są pew­ni swo­jej sprawy.

Re: Prawo jazdy w Elblągu - gdzie?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 21 lutego 2017 22:23

Dziękuję , nie ma za co
[word.elblag.pl]

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Prawo jazdy w Elblągu - gdzie?
Wysłane przez: HansHans (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 lutego 2017 22:37

@BadMan - Tak. Piszę jak jest. Nawet w tych samych modelach aut mogą być różne czułości hamulca/sprzęgła. Auta mają swój różny stopień eksploatacji. I to nie jest odkrycie Ameryki.

Re: Prawo jazdy w Elblągu - gdzie?
Wysłane przez: kolarz miejski (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 22 lutego 2017 11:50

[www.elblag.eu]
na tej stronie [po lewej] jest zakładka pt. Prawo jazdy zdawalność egzaminów

Re: Prawo jazdy w Elblągu - gdzie?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 22 lutego 2017 17:54

BadMan Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czułość hamulca i sprzęgła powiadasz...
>
> hot smiley


No wiesz (a w zasadzie to pewnie nie wiesz) ale jedne pedały są bardziej czułe niż inne hot smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Prawo jazdy w Elblągu - gdzie?
Wysłane przez: mimi63 (78.10.52.---)
Data: 24 lutego 2017 20:00

JASNOŚĆ Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No wiesz (a w zasadzie to pewnie nie wiesz) ale
> jedne pedały są bardziej czułe niż inne hot smiley

No pewno hot smiley

-------------------------------------------------------
François-Marie Arouet de Voltaire:
Tyl­ko szar­la­tani są pew­ni swo­jej sprawy.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.