Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Leslaw12 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 27 lutego 2017 16:37

Witajcie,

Zakłądam ten watek aby zjednoczyć się w walce z sanepidem i psełdo szczepieniami naszych dzieci. Według mojej informacjo obecnie w naszym Elblagu jest około 60-100 osób , które świadomie nie szczepia swoich dzieci np. na odre itp.

Jęsli ktoś z was jest na etapie walki z sanepidem lub dostał pismo w sprawie grzywny zapraszam do rozmowy tu lub prywattnie na mojego maila ''.phorum_html_encode('leslawjackowski@wp.pl').''

W moim wypadku walka trwa, pisma wysyłam i jak narazie nie zamierzam złozyc "ręki" mojego dziecka pod strzykawke z niewiadomo czym.

A propo odry sąd w niemczech uznał prawomocnym wyrokiem ze cos takiego jak odra w rozumieniu choroby NIE ISTNIEJE, PONIŻEJ STOSOWNY ARTYKUŁ Z PISMEM TEGO SADU, CO PRAWDA PO NIEMIECKU ALE NA STRONIE NR 7 PISZA O TYM JASNO.
[tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com]

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: nice (---.info)
Data: 27 lutego 2017 18:24

Nie rozumiem jak można być tak wysoce nieodpowiedzialnym żeby nie szczepić swoich pociech. znam kilka przypadków w których nie zaszczepienie dziecka skończyło się w szpitalu a mogło skończyć się wiele gorzej... mi osobiście szkoda by było fundować dziecku dodatkowych atrakcji w szpitalu... a co to za strona?chodzi mi o odnośnik wyżej? ludzie zacznijcie czytać prasę fachową lub korzystajcie z rzetelnych źródeł... nie rozumiem tego nawoływania... czysta propaganda i tyle o tym myślę... proponuję jeszcze spędzić troszkę czasu nad literówkami itp...

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Leslaw12 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 27 lutego 2017 18:29

...brawo, dziękujemy służbie zdrowia za wypowiedz!!

Ps. Zapraszam na rozmowe na meila, oprócz ciebie, ze mna jest juz nas 6 osób.



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-02-27 18:31 przez Leslaw12.

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Eld (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 27 lutego 2017 19:22

Za głoszenie takich bredni powinno się Cię izolować i odebrać Ci dzieci.

a tutaj : [wolnemedia.net] o tym rzekomym wyroku sądu.

Ludzie, nie dajcie się nabierać szarlatanom antyszczepionkowym !!!



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-02-27 19:26 przez Eld.

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: nice (---.info)
Data: 27 lutego 2017 19:37

Wcale nie jestem ze służby zdrowia i nie mam nic z nią wspólnego!!! 6 osób na ile rodziców co mają dzieci?. Jestem po prostu rodzicem który myśli zdrowo o swoich dzieciach.I nie rozumiem Twojego wpisu...Może jeszcze leczenie u znachora Ci odpowiada i leczenie ziołami? Pasuje mi tu na to że jesteś Świadkiem J.....y.
A i nie mam zamiaru się z Tobą kontaktować w jakikolwiek sposób, tzn musiałbym się zniżyć do Twojego poziomu... ludzie miejcie swój rozum!!!

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 27 lutego 2017 19:38

Kolejna ofiara internetu, bo tam sami specjaliści się wypowiadają. Idźcie i zróbcie sobie ospa party.

Z globalnego starcia socjalizmu z kapitalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm.

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: mimi63 (78.10.52.---)
Data: 28 lutego 2017 09:28

Lesław12: Obcy (kosmici) u ciebie bywają, robią eksperymenty? Odstaw internet, bo zbyt mocno mu wierzysz.

-------------------------------------------------------
François-Marie Arouet de Voltaire:
Tyl­ko szar­la­tani są pew­ni swo­jej sprawy.

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: PLATAN (---.centertel.pl)
Data: 28 lutego 2017 11:18

Lesław12
zdrowie mego dziecka jest najważniejsze na świecie, więc zaszczepiłem na wszystko jadąc 6 programem

Daj boże aby Twoje dziecko uniknęło choroby , ale jeśli zachoruje to będziesz miał żal tylko do samego Siebie I żył będziesz z tą świadomością do końca życia
Ze przez Twój durny upór dzieciak cierpiał

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Enya* (---.1-2.cable.virginm.net)
Data: 28 lutego 2017 13:21

Poj***ało tych antyszczepionkowców, jak później dziecko albo nawet już jako dorosła osoba zachorujesz, a organizm nie będzie potrafił wytwarzać przeciwciał to będzie płacz i zgrzytanie zębów. Gdyby nie szczepienia to byśmy mieli epidemię za epidemią
Ja właśnie wróciłam z córcią ze szczepienia dostała cztery, troszkę płaczu ale wiem że w przyszłości będzie miała większe szanse na wyzdrowienie i walkę z chorobą niż osoby nieszczepione.
A odnośnie powikłań, można je mieć po zwykłej tabletce na ból głowy.

[www.blogojciec.pl]
polecam poczytać

Pozdrawiam

a musi być ?

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: *Kobi* (91.228.113.---)
Data: 28 lutego 2017 13:29

"...coś takiego jak odra nie istnieje..."


śmiem twierdzić że odra jest rzadką chorobą właśnie ze względu na te obowiązkowe szczepienia

ja swoje dziecko - obecnie 15letnie szczepiłam, i szczepić będę jeśli będzie istniała konieczność !

a tym "pseudo-znawcom" tematu polecam wizytę - jeśli nie u swojego lekarza prowadzącego

to może konkretnie u jakiegoś doktora z tytułami (np. prof)- jeśli nie chce wierzyć swojemu

mimo że wierzy się jakiemuś tam artykułowi z neta...

dla mnie to porażka nie rodzic

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: MikeMechanix (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lutego 2017 16:47

Masa takich i podobnych filmow w sieci wystarczy poszukac

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/j5A3iI17qIk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

[pytanienasniadanie.tvp.pl]

[www.youtube.com]



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-02-28 16:52 przez MikeMechanix.

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: mat (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 marca 2017 08:21

Enya , Kobi a szczepiłyście na rota wirusy? pytam bo sami lekarze pediatrzy odradzają, bo zasięgaliśmy języka niedawno

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Enya* (---.1-2.cable.virginm.net)
Data: 02 marca 2017 09:39

Ja szczepiłam

a musi być ?

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: nemesis (---.internetia.net.pl)
Data: 04 marca 2017 19:21

Zmień dilera leslaw12 bo ten cie w*****a robi...

Ciebie i Tobie podobnych powinno się odseparować od reszty społeczeństwa, a dzieci powinny zostać Ci odebrane...

z rok temu było głośno jak jacyś inteligentni inaczej rodzice urządzili ospa party i dziecko zmarło, dalej twierdzisz że szczepienie jest złe ?

Jak można być aż tak głupim .... wklejasz jakieś porypane strony z pseudo wiarygodnych źródeł .... weź się człowieku ogarnij bo te twoje argumenty są z dupy.

Sanepid i inne instytucje powinny do*******ić ci taką kare finansową żebyś się na tęczowo zesrał i wsadzić do więzienia za stwarzanie zagrożenia....

skąd się tacy ludzie biorą ...

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: mimi63 (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 05 marca 2017 12:33

nemesis Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zmień dilera leslaw12 bo ten cie w*****a robi...
>
> Ciebie i Tobie podobnych powinno się odseparować
> od reszty społeczeństwa, a dzieci powinny zostać
> Ci odebrane...
>
> z rok temu było głośno jak jacyś inteligentni
> inaczej rodzice urządzili ospa party i dziecko
> zmarło, dalej twierdzisz że szczepienie jest złe ?
>
>
> Jak można być aż tak głupim .... wklejasz jakieś
> porypane strony z pseudo wiarygodnych źródeł ....
> weź się człowieku ogarnij bo te twoje argumenty są
> z dupy.
>
> Sanepid i inne instytucje powinny do*******ić ci
> taką kare finansową żebyś się na tęczowo zesrał i
> wsadzić do więzienia za stwarzanie zagrożenia....
>
>
> skąd się tacy ludzie biorą ...

Leslaw12, już się tu nie odezwie, gdyż widzi brak poklasku. Tacy jak on, to ludzie chorzy i powinno się ich wyłapywać na siłę i leczyć (pokazywać filmy ze skutkami braku szczepienia i odpowiedzialności za roznoszenie chorób).

-------------------------------------------------------
François-Marie Arouet de Voltaire:
Tyl­ko szar­la­tani są pew­ni swo­jej sprawy.

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Robin (---.47.127.119.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 07 marca 2017 14:01

http://img4.dmty.pl//uploads/201703/1488825448_3wlr58_600.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto - Wł. Bartoszewski

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 07 marca 2017 15:45


Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: kar1 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 08 marca 2017 22:01

Z subiektywnego puntu widzenia i z naszego matczyno ojcowskigo punktu widzenia, nasze pociechy należy szczepić i tym samym dać im szansę dalszego życia i rozmnażania.
Z punktu widzenia doboru naturalnego, nie szczepienie jest korzystniejsze bo pozwala na zachowanie przy życiu jednostek najbardziej przystosowanych.

Z punktu widzenia doboru naturalnego i biologii ewolucyjnej, każda ingerencja w selekcję naturalną powoduje szkody i przekazywanie i podtrzymywanie genów, które w naturalny sposób byłyby eliminowane z danej populacji.

W ten sposób dochodzimy do pewnego rodzaju paradoksu. Dzisiejszy poziom rozwoju techniki, a co za tym idzie medycyny pozwala przeżyć jednostką, które bez tego rodzaju pomocy nie mogłyby przeżyć. Te osoby poprzez rozmnazanie płciowe przekazują dalej "słabe geny" następnym pokoleniom. Tym samym sami siebie skazujemy na konieczność bezustannej potrzeby rozwoju medycyny i innych nauk, bo genetycznie jesteśmy coraz słabsi i podatni na infekcję.

Czy to źle ? czy warto ?

Osobiście uważam, że warto i że nie mamy innego wyjścia, dziś jest na świcie tyle ludzi, że jakakolwiek epidemia wywołana wirusem może nas zmieść z tej planety.

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 13 marca 2017 20:47

Selekcja naturalna lepiej dziś działa na organizmach szybciej adaptujących się,czyli bakteriach. Głupota przy nadmiernym stosowaniu antybiotyków szybko zmienia ich pulę genową, wirusy również szybko adaptują się do nowych warunków. Superbakterie pojawiają się coraz to częściej, nawet nowe metody zwalczania ich białkami waranów nie gwarantują pozbycia się problemu na dłużej. I tu, pomimo całego szacunku dla osiągnięć współczesnej medycyny, obecnie hodowanie skrajnych przypadków chorobowych, wynikające z sentymentów czy zwykłego egoizmu skrywanego za wyższymi pobudkami, jest tylko pokazem siły farmakologii i chirurgii. Może te "słabe geny" będzie można wymazać z DNA w niedalekiej przyszłości, tu jednak znów dojdziemy do punktu ubermenscha, tyle że szybciej. Zmniejszając to co gwarantuje przeżywalność gatunku, czyli jak największe zróżnicowanie puli. I tak z fantasy antyszczepionkowców przeszliśmy do science fiction ;]

Z globalnego starcia socjalizmu z kapitalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm.

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: kar1 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 13 marca 2017 21:08

nie koniecznie science fiction

Już dzisiaj modyfikujemy genetycznie różnego rodzaju rośliny, zwierzęta. Tylko kwestie moralne i etyczne
powstrzymują nas przed modyfikowaniem genów człowieka.
Jeżeli ktoś lubi teorie spiskowe (pozdrawiam Mariusza winking smiley ), to śmiem twierdzić, że gdzieś tam w tajnym laboratorium już stworzono superczłowieka winking smiley

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Eld (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 13 marca 2017 23:42

Mieszka na Żoliborzu grinning smiley

Ale chyba faktycznie, pokusa gmerania przy ludzkich genach na dużą skalę jest zbyt wielka, żeby jeszcze nikt tego nie zrobił. Obym się mylił...

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Leslaw12 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 24 marca 2017 20:19


Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Leslaw12 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 24 marca 2017 20:22


Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Leslaw12 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 24 marca 2017 20:25


Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Leslaw12 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 24 marca 2017 20:29


Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: mimi63 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 marca 2017 10:18

kończ Waść, wstydu oszczędź

-------------------------------------------------------
François-Marie Arouet de Voltaire:
Tyl­ko szar­la­tani są pew­ni swo­jej sprawy.

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: nemesis (---.internetia.net.pl)
Data: 25 marca 2017 11:42

Przecież to zwykły troll jest ... taki sam jak wer tyle że na inny temat troluje....

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: Eld (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 25 marca 2017 21:59

Oto życiorys pewnego profesora, Stanisława Wiąckowskiego, na którego powołuje Lesław.

Za wiki:
Ukończył w 1950 studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Pracował jako nauczyciel akademicki, uzyskując tytuł profesorski. Specjalizuje się w ekologii, entomologii i inżynierii środowiska. Zawodowo był związany z Akademią Świętokrzyską w Kielcach.

W latach 1989-1991 sprawował mandat posła na Sejm kontraktowy z listy Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego, wybranego w okręgu Kielce. Po przekształceniu ZSL należał do Polskiego Stronnictwa Ludowego Odrodzenie, potem przeszedł do Parlamentarnego Klubu Ekologicznego. W wyborach samorządowych w 2006 bez powodzenia kandydował z listy Prawa i Sprawiedliwości do sejmiku świętokrzyskiego.

Wytłuszczenia ode mnie, żeby unaocznić wykształcenie, dzięki któremu stał się prawdzimym guru antyszczepionkowców. Gamoniom wystarczy skrót <prof> przed nazwiskiem, a że entomolog a nie lekarz albo farmaceuta ? Drobiazg smiling smiley

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: mimi63 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 marca 2017 10:13

Eld Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Gamoniom wystarczy skrót
> przed nazwiskiem, a że entomolog a nie lekarz
> albo farmaceuta ? Drobiazg smiling smiley

A jeśli ma po nazwisku "z USA" to jest jeszcze ekspertem w sprawach lotnictwa i katastrof smiling smiley

-------------------------------------------------------
François-Marie Arouet de Voltaire:
Tyl­ko szar­la­tani są pew­ni swo­jej sprawy.

Re: NIEszczepieniom - Warmińsko mazurskie
Wysłane przez: *Kobi* (91.228.113.---)
Data: 30 marca 2017 15:15

[parenting.pl]

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.