Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Hotel dla psów? Który?
Wysłane przez: dexter74 (91.241.5.---)
Data: 07 kwietnia 2017 15:12

Korzystał już ktoś z takiego w Elblągu lub okolicy i może polecić?

Muszę wyjechać na kilka dni i nie mam z kim zostawić psiaka.

Re: Hotel dla psów? Który?
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 07 kwietnia 2017 15:54

Wymyśl coś chłopie ! Taki hotel to spory stres dla Twojego pupila. Jak wyjeżdżałem na kilka dni poprosiłem kolegę aby wpadał do mnie do domu i wyprowadzał na jakiś czas zwierzynę. Wiem, że to uciążliwe dla znajomego ale nie żałował smiling smiley

Re: Hotel dla psów? Który?
Wysłane przez: dexter74 (---.47.127.182.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 08 kwietnia 2017 15:24

Nie ma opcji, mniejsza z jakiego powodu. Ponawiam pytanie.

Re: Hotel dla psów? Który?
Wysłane przez: owidio (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 17 kwietnia 2017 12:20

Jeśli już nie mam innego wyjścia to swojego Owczarka zostawiam w hotelu Amicus na Malborskiej. W mojej ocenie z tych elbląskich to tam mają najlepsze warunki...choć nawet najlepszy Hotel dla nieprzyzwyczajonego do takich pobytów psa, będzie sporym stresem
pzdr



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.