Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Z okazji dnia dziecka ...
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 01 czerwca 2017 06:12

Wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciom smiling smiley
Zapraszam do ... [www.portel.pl]

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Z okazji dnia dziecka ...
Wysłane przez: atheaeth (185.55.65.---)
Data: 06 czerwca 2017 20:15

Skoro już mowa o dniu dziecka, to myślę, że ciekawym pomysłem na prezent dla naszych dzieciaków byłby własny plac zabaw utworzony na podwórku, przy domu. smiling smiley Na pewno każda pociecha marzy o takim miejscu. grinning smiley Sam postanowiłem zrobić właśnie taki prezent mojemu 5letniemu synkowi. Mam nadzieję, że mu się spodoba, gdyż na pewno nie jest oklepany i nie każdy dzieciak może pochwalić się swoim własnym placem zabaw. smiling smiley Szukałem, szukałem i w końcu znalazłem ciekawą ofertę, z tej oto strony: [alt-drew-cosmo.pl] . Złożyłem zamówienie i teraz czekam. Niespodzianka już jutro ma się pojawić na naszym podwórku. Transakcja przebiegła pomyślnie i szybko, wszystko załatwiłem bez zbędnych formalności. Serdecznie polecam producenta Alt Drew Cosmo. smiling smiley

Re: Z okazji dnia dziecka ...
Wysłane przez: *Kobi* (91.228.113.---)
Data: 07 czerwca 2017 07:51

jakież to dyskretne "lokowanie produktu" tongue sticking out smileygrinning smileyspinning smiley sticking its tongue out

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Re: Z okazji dnia dziecka ...
Wysłane przez: mat (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 czerwca 2017 11:49

*Kobi* Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> jakież to dyskretne "lokowanie produktu" tongue sticking out smileygrinning smileyspinning smiley sticking its tongue out


grinning smileythumbs up



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.