Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
czy to apetyczne...
Wysłane przez: fajny facet (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 sierpień 2017 11:31

by na basen wchodziły kobiety w zaawansowanej ciąży lub z małymi dziecmy w pampersach? wiadomo co w tych pampersach jest a my sie w tym kapiemy, tak samo kobiety w ciąży, czy nie było lepiej aby dla nich była osobna niecka z woda?

Re: czy to apetyczne...
Wysłane przez: daxx (---.cm-5-2c.dynamic.ziggo.nl)
Data: 20 sierpień 2017 19:42

Te pampersy są po to by dziecko nie zsikało się lub nie zrobiło czegoś więcej do wody. Są NIEPRZEMAKALNE.

Fajny Facet ile ty masz lat? fefnaście?

Re: czy to apetyczne...
Wysłane przez: mat (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 sierpień 2017 08:06

fajny facet chyba Ty nie jesteś jednak fajny, skoro piszesz takie pierdoły, a co Ci przeszkadza kobieta w ciąży? że co ? że Ci brzuchem zdzieli po twarzy?



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.